شرکت در نظرسنجی مجتمع آموزشی گیلار

فرم نظرسنجی در مورد دوره ها به ما کمک می‌کند تا جنبه‌های مختلف یک کلاس را بررسی کنیم، نظرات ثبت‌شده را تجزیه و تحلیل کنیم و بر اساس بازخوردهای شرکت‌کنندگان در نظرسنجی، به راهکارهای مفیدی برای بهبود عملکرد حرفه‌ای آموزشگاه دست یابیم.

با پر کردن فرم نظرسنجی و زدن دکمه ارسال، یک کد تخفیف برای ثبت نام در یک از دوره های مجتمع آموزشی گیلار به دلخواه شما  داده می شود.

در صورت داشتن سوال می توانید از صفحه تماس با مجتمع آموزشی گیلار اطلاعات مربوطه را کسب نمایید. اگر فرم مربوط به ثبت نام را پر کرده اید جهت تکمیل امور ثبت نامی حداکثر تا 10 روز بعد از ثبت نام (ارسال فرم) به صورت حضوری به آدرس مجتمع آموزشی گیلار مراجعه فرمایید.

مجتمع آموزشی گیلار برترین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری رشت

مجتمع آموزشی گیلار به عنوان برترین مرکز آموزشی ( درباره مجتمع آموزشی گیلار) در میان آموزشگاه های گیلان در رشته های کامپیوتر و نرم افزار، حسابداری و مالی و مدیریت و بازاریابی به انتخاب کاربران در شهر رشت شناخته شده است و تاکنون این افتخار را داشته که دانشجویان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید یک آموزش تخصصی و  حرفه ای ویژه بازار کار در دنیای نرم افزار های کامپیوتر و حسابداری ببینید، با ما تماس بگیرید.

شما در مجتمع آموزشی گیلار با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، به سادگی می توانید وارد بازار کار شوید.

 آموزشهای ما پروژه محور بوده و پس از پایان دوره در صورت تائید استاد دانشجو به شرکتها جهت کارآموزی معرفی خواهد شد ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آن ها هستیم و راهنمایی های لازم را بصورت رایگان خواهیم داشت.

آخرین مقالات

igilar-com-telegram-button-channel.
شماره موبایل
تلفن ثابت
igilar-com-sms-b

دوستان خود را به ثبت نام این کلاس ها دعوت کنید

4.7/5 - (18 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید