قوانین و مقررات مجتمع آموزشی گیلار

مقررات عمومی 

 1. حفظ حرمت محیط آموزشی گیلار
 2. همکاری کامل با مسئولین مجتمع آموزشی گیلار و رعایت احترام متقابل
 3. رعایت نظافت کلاس ها، راهروها و محیط آموزشی
 4. عدم استعمال دخانیات در محوطه آموزشگاه
 5. عدم استفاده از تلفن همراه در کلاس
 6. عدم حضور همراه به عنوان مهمان در کلاس
 7. رعایت پیش نیاز دروس جهت ثبت نام الزامی است
 8. در صورت شرکت در کلاس های عمومی امکان کنسلی جلسه کلاس توسط دانش پذیران در هر دوره فقط یک بار و در صورت توافق با مدرس و اطلاع رسانی به آموزش 24 ساعت قبل از شروع جلسه امکان پذیر می باشد و در غیر این صورت عدم شرکت در جلسه توسط دانش‌پذیران به منزله غیبت در نظر گرفته می شود.
 9. در صورت شرکت در دوره های خصوصی، امکان کنسلی جلسه تنها دو بار توسط دانش پذیر در صورت اطلاع رسانی به آموزش 24 ساعت قبل از شروع جلسه امکان پذیر می باشد و در غیر این صورت عدم شرکت در جلسه توسط دانش پذیر به منزله غیبت در نظر گرفته می شود.
 10. مجتمع آموزشی گیلار، به مناسبت ها و روش های مختلف، اقدام به توزیع کد تخفیف و یا کارت اعتباری می نماید. استفاده همزمان از چند کد و یا کارت به صورت همزمان امکانپذیر نیست و همچنین پس از پایان تاریخ انقضای آن غیرقابل مصرف می شود.

گواهینامه

 1. اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام جهت صدور گواهینامه پایان دوره استفاده می­ شود لذا مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ورودی بر عهده­ خود شخص دانش‌­پذیر می ­باشد.
 2. صدور گواهی پایان دوره به فراخور محتوای دوره نیازمند شرکت در جلسه­ ی آزمون یا تحویل به موقع پروژه­ ی پایان دوره بوده، لذا در صورت عدم شرکت در آزمون و عدم تحویل پروژه در موعد مقرر، گواهی پایان دوره برای دانش­پذیر صادر نمی­ شود.
 3. گواهی پایان دوره بر اساس تعداد ساعات گذرانده شده توسط دانش­پذیر بوده، لذا در صورتی که دانش­پذیر بیش از یک پنجم طول دوره غیبت غیرموجه داشته باشد امکان صدور گواهی پایان دوره برای وی وجود ندارد.
 4. صدور مدرک پایان دوره نیازمند پر کردن فرم درخواست گواهی پایان دوره بوده و در غیر این صورت مجتمع آموزشی گیلار مسئولیتی در قبال ارائه گواهی پایان دوره ندارد.
 5. شرط موفقیت در هر دوره کسب حداقل نمره 65 می­ باشد لذا در صورت عدم اکتساب حداقل نمره در آزمون پایان دوره یا پروژه تعریف شده، دانش­پذیر مردود شده و گواهی پایان دوره برای وی صادر نخواهد شد.
 6. تبصره: دانش­پذیر می­تواند حداکثر تا 3 بار فرم درخواست آزمون مجدد را در مجتمع آموزشی گیلار تکمیل کرده و در قبال پرداخت هزینه 400.000 ریال آزمون مجدد بدهد.
 7. در صورت گم یا مخدوش شدن گواهینامه پایان دوره، با درخواست کتبی و پرداخت مبلغ 400.000 ریال گواهی المثنی صادر خواهد شد.

شرایط پرداخت شهریه

شرایط پرداخت نقدی:

دانش­پذیر موظف است در هنگام ثبت نام 30% از کل مبلغ شهریه را بپردازد و مابقی شهریه را در تاریخ تشکیل اولین جلسه کلاس بپردازد. در غیر این صورت وضعیت دانش­پذیر انصراف از دوره تلقی شده و دانش­پذیر حق شرکت در کلاس­ های دوره و دریافت گواهی پایان دوره را ندارد.

توجه: برای دوره ­های خصوصی امکان پرداخت اقساطی وجود ندارد.

شرایط پرداخت اقساطی:

دانش­پذیر موظف است در هنگام ثبت نام 30% از کل مبلغ شهریه را بپردازد. مابقی شهریه طی دو قسط به ترتیب زیر دریافت می­ شود:

 • 40% از کل مبلغ شهریه در اولین روز تشکیل کلاس
 • 30% باقی­مانده پس از تشکیل 50% از کل ساعات دوره
 • تاریخ دقیق پرداخت آخرین قسط در روز ثبت نام توسط مسئول ثبت نام مشخص شده و دانش­پذیر موظف است در موعد مقرر نسبت به پرداخت هزینه اقدام نماید. در غیر این صورت وضعیت دانش­پذیر انصراف از دوره تلقی شده و دانش­پذیر حق شرکت در کلاس­ های دوره و دریافت گواهی پایان دوره را ندارد.

شرایط انصراف از دوره و استرداد شهریه

اگر دانش­پذیر به هر دلیلی از شرکت در دوره ثبت نام شده منصرف شود موظف است در ساعات کاری بخش اداری آموزشگاه (شنبه تا پنجشنبه 10:00 صبح تا 18:00 عصر) به صورت حضوری به مجتمع آموزشی گیلار مراجعه کرده و فرم انصراف از دوره را پر کرده و به مسئول آموزش تحویل دهد.

 • در صورت به تعویق افتادن شروع دوره­ ی ثبت نام شده به مدت بیش از یک ماه، در صورتی که دانش­پذیر زودتر از ده روز مانده به تشکیل اولین جلسه کلاس انصراف دهد مجتمع آموزشی گیلار موظف به بازپرداخت 100% پیش­ پرداخت به دانش­پذیر می­ باشد.
 • در صورتی که دوره­ ی ثبت نام شده توسط دانش­پذیر، به هر دلیلی از سوی مجتمع آموزشی گیلار کنسل شود، آموزشگاه موظف به بازپرداخت 100% مبلغ پیش­ پرداخت به دانش­پذیر می­ باشد.
 • اگر درخواست انصراف دانش­پذیر از ده روز تا یک روز قبل از شروع دوره ­ی ثبت نام شده ثبت شود، مجتمع آموزشی گیلار موظف به بازپرداخت 70% از پیش­ پرداخت دوره به دانش­پذیر می­ باشد.
 • اگر درخواست انصراف دانش­پذیر در روز شروع دوره و یا بعد از آن ثبت شود مجتمع آموزشی گیلار مسئولیتی در قبال بازگشت وجه پیش ­پرداخت به فرد انصراف­ دهنده نداشته و هیچ مبلغی عودت داده نمی­ شود.

معرفی به بازار کار

مجتمع آموزشی گیلار در راستای معرفی دانش­پذیران برتر به شرکت­ ها و کارفرمایان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. بدیهی است که روال و تصمیم­ گیری نهایی در رابطه با استخدام برعهده ­ی شرکت ­هاست، لذا مجتمع آموزشی گیلار هیچ تضمین و تعهدی در این زمینه نخواهد داشت.

مجتمع آموزشی گیلار برترین آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری رشت

مجتمع آموزشی گیلار به عنوان برترین مرکز آموزشی ( درباره مجتمع آموزشی گیلار) در میان آموزشگاه های گیلان در رشته های کامپیوتر و نرم افزار، حسابداری و مالی و مدیریت و بازاریابی به انتخاب کاربران در شهر رشت شناخته شده است و تاکنون این افتخار را داشته که دانشجویان زیادی را به بازار کار ایران معرفی نماید. اگر شما هم تمایل دارید یک آموزش تخصصی و  حرفه ای ویژه بازار کار در دنیای نرم افزار های کامپیوتر و حسابداری ببینید، با ما تماس بگیرید.

شما در مجتمع آموزشی گیلار با گذراندن دوره ها و دریافت مدرک معتبر، به سادگی می توانید وارد بازار کار شوید.

 آموزشهای ما پروژه محور بوده و پس از پایان دوره در صورت تائید استاد دانشجو به شرکتها جهت کارآموزی معرفی خواهد شد ما همواره و حتی سال ها پس از پایان دوره دانشجویانمان، در کنار آن ها هستیم و راهنمایی های لازم را بصورت رایگان خواهیم داشت.

آخرین مقالات

igilar-com-telegram-button-channel.
شماره موبایل
تلفن ثابت
igilar-com-sms-b

دوستان خود را به ثبت نام این کلاس ها دعوت کنید

4.7/5 - (14 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید