بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) چیست؟ 

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد. اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد. امروزه رشته دیجیتال مارکتینگ در دانشگاه‌ها جای خود را باز کرده و حتی حتی دانشگاه‌های متعددی در جهان دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی را در سطح کارشناسی ارشد ارائه می‌کنند.

تاریخچه دیجیتال مارکتینگ : 

دیجیتال مارکتینگ مفهوم نسبتاً جدیدی نیست، بلکه اولین بازاریابی دیجیتال صورت گرفته در دنیا مربوط می‌­شود به بیش از 100 سال پیش. رادیو سال ۱۸۹۶ اختراع شده است. 10 سال زمان برد تا رادیو به محصولی عمومی تبدیل شود و اکثر مردم آن را تهیه کنند و از آن­جا بود که به فکر تبلیغات نیز افتادند. اولین تبلیغات به یک اجرای اُپرا مربوط بود که بعد از پخش فوراً بلیط‌­های آن اجرا فروخته شد و همان روز دیجیتال مارکتینگ متولد شد.

انواع کانال‌های دیجیتال مارکتینگ

انواع مختلفی از کانال‌های دیجیتال مارکتینگ وجود دارد. این کانال‌ها پلتفرم‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها برای دستیابی به مخاطبان هدفی که متناسب با برند، محصول یا خدمات‌تان هستند، استفاده کنید و به اهداف بازاریابی خود نزدیک شوید.

به خاطر داشته باشید که هیچ نوع ذاتاً بهتر از دیگری نیست؛ بسته به شرایط و نیازهایتان باید بدانید که از کدام کانال بازاریابی دیجیتال استفاده کنید و سپس بهترین شیوه‌ها را برای رسیدن به یک هدف خاص اجرا کنید. بیشتر اهداف شما احتمالاً مربوط به ایجاد سرنخ، افزایش آگاهی از برند، بهبود نرخ تبدیل و در نهایت، فروش بیشتر خواهد بود. به‌علاوه شما می‌توانید ترکیبی از استراتژی‌ها را برای اهداف مختلف در نظر بگیرید و با هم ترکیب کنید.

 شاخه‌های دیجیتال مارکتینگ :

 • بازاریابی محتوا
 • بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO)
 • جستجوی پولی
 • ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات کلیکی
 • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی
 • اتوماسیون بازاریابی
 • محتوای حمایت شده
 • روابط عمومی آنلاین
 • بازاریابی درونگرا
 • افیلیت مارکتینگ
 • بازاریابی موبایلی

استراتژی بازاریابی دیجیتال چیست؟

استراتژی بازاریابی دیجیتال یک برنامه دقیق و توأم با جزئیات فراوان در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از کانال‌های مختلف بازاریابی دیجیتال در راستای تحقق اهداف کسب‌وکار است.

در هنگام طراحی یک استراتژی بازاریابی دیجیتال باید به کانال‌های موردنظر، منابع لازم (نیروی انسانی، زمان و پول) برای هر کانال و نتایج موردنظر توجه داشته باشید.

یکی از اشتباهات رایجی که بسیاری از مدیران بازاریابی دیجیتال یا صاحبان کسب‌وکارهای مختلف مرتکب می‌شوند این است که بدون هیچ برنامه خاصی سعی می‌کنند تا همه چیز را در آن واحد انجام بدهند و عموماً روی کانال‌هایی سرمایه‌گذاری می‌کنند که با کسب‌وکار آن‌ها سنخیتی ندارد. لذا درنهایت به هیچ نتیجه‌ای نمی‌رسند.

در این بخش شما با مراحلی که برای تدوین استراتژی خود نیاز دارید آشنا می شوید.

مرحله 1: داشتن یک وب‌سایت خوب

اولین گام، ایجاد یک وب‌سایت سریع و سازگار با موبایل (Mobile friendly) است. این وب‌سایت باید برای معرفی شرکت و محصولات آن چندین صفحه فرود (یا صفحه فروش) داشته باشد.

مرحله 2: توجه به سئو و بهینه‌سازی سایت

مرحله بعدی، انجام اقدامات مربوط به سئو و شناسایی مواردی است که باید برای سئو بهینه‌سازی شوند. ابتدا باید به سراغ امور فنی سئو بروید و سپس سئوی داخلی (On-Page SEO) و پس ‌از آن سئوی خارجی (Off-Page SEO) را مدنظر قرار دهید.

مرحله 3: اجرای بازاریابی محتوایی

با توجه به نتایج تحقیقات جامعی که درباره کلمات کلیدی انجام داده‌اید و یافته‌های ارزیابی‌های خود، باید برنامه‌ای برای بازاریابی محتوا تهیه و تنظیم کنید که شامل موارد زیر باشد:

 1. چه انواعی از محتوا باید تولید شود؟ (متنی، ویدیویی…)
 2. زمان انتشار آن محتوا (تقویم انتشار)
 3. چگونگی تبلیغ و ترویج محتوا (مثلاً با استفاده از شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و PPC)

مرحله 4: بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

برای افزایش آگاهی مردم نسبت به برند و فروش، از شبکه‌های اجتماعی بهره‌برداری کنید. با تعریف شخصیت یا به اصطلاح، پرسونای (persona) مشتری ایدئال، بررسی کنید که کدام شبکه‌های اجتماعی برای بازاریابی کسب‌وکار شما مناسب هستند و برای انتشار محتوا در آن شبکه ها یک تقویم انتشار تنظیم کنید.

همزمان فهرستی از افراد محبوب و تاثیرگذار (اینفلوئنسرهای) شبکه‌های اجتماعی منتخب تهیه کنید که احتمال می‌دهید که به محصول شما یا نسبت به اشتراک‌گذاری محتوای شما در شبکه‌های اجتماعی رغبت داشته باشند.

مرحله 5: اجرای بازاریابی ایمیلی

با استفاده از چندین فراخوان به اقدام یا عمل، در قسمت‌های مختلف وب‌سایت و حساب‌های شبکه‌های اجتماعی‌تان، ساختن یک فهرست ایمیل را آغاز کنید. به عنوان مثال می‌توانید با ترغیب کاربران به ثبت نام برای دریافت خبرنامه یا دانلود یک آیتم رایگان و یا شرکت در یک دوره آزمایشی رایگان، آدرس ایمیل آن‌ها را دریافت کنید.

مرحله 6: استفاده از تبلیغات PPC

همزمان با فعالیت‌های بالا یک کمپین کلیکی AdWords هم داشته باشید و افرادی که کلمات کلیدی مرتبط با محصولات تان را جستجو می‌کنند را هدف قرار بدهید.

مرحله 7: سنجش و آنالیز نتایج

اطمینان پیدا کنید که Google Analytics در وب‌سایت شما فعال است و پیکربندی آن به درستی انجام شده و این امکان را دارید که بازده هر یک از مراحل بالا را به دقت بسنجید.

یک فایل اکسل باز کنید و برای هر مورد جزئیاتی در رابطه با هزینه ها، تعداد بازدید، تعداد تبدیل (به مشتری بالفعل)، افرادی که تماس گرفته‌اند و موارد مقتضی دیگر را اضافه کنید.

یک بازاریاب دیجیتال چه وظایفی دارد؟

بازاریاب‌های دیجیتال مسئول ایجاد و افزایش آگاهی نسبت به برند (Brand Awareness) و تولید مشتری راغب یا لید (Lead Generation) از طریق همه کانال‌های دیجیتالی موجود (رایگان و پولی) هستند که در دسترس کسب‌وکار قرار دارد. از جمله این کانال‌ها می‌توان به وب‌سایت خود شرکت، شبکه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو، ایمیل، تبلیغات و وبلاگ شرکت اشاره کرد.

معمولاً بازاریاب‌های دیجیتال برای هر کانال روی یک شاخص کلیدی عملکرد (KPI) متفاوت تمرکز می‌کنند تا بتوانند عملکرد شرکت در هر مورد را به درستی سنجیده و ارزیابی کنند. امروزه سِمَت‌های مرتبط با بازاریابی دیجیتال متعددی را می‌توان در هر شرکت تعریف کرد. در شرکت‌های کوچک یک نفر می‌تواند مسئولیت اجرای بسیاری از تاکتیک هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد را بر عهده بگیرد، اما در شرکت‌های بزرگ برای این تاکتیک‌ها چندین کارشناس در نظر گرفته می‌شود که هر یک از آن‌ها فقط روی یک یا دو کانال دیجیتال خاص تمرکز دارند.

مزایای رفتن به مراکز آموزش بازاریابی دیجیتال در رشت

 • آموزشگاه بازاریابی دیجیتال گیلار به شما کمک می کند تا در دوره های آنلاین یا حضوری شرکت کنید و بتوانید استراتژی دیجیتال مارکتینگ را طوری بچینید که باعث افزایش فروش در سایت شما گردد.
 • آموزشگاه بازاریابی دیجیتال گیلار رشت به شما کمک می کند تا با دیگر اجزای گروه مشارکت داشته باشید و بتوانید منابع خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
 • دیجیتال مارکتینگ شامل تمام فعالیت‌های بازاریابی می‌شود که از طریق بستری به نام اینترنت صورت می‌پذیرد. مشاغل از کانال‌های دیجیتال مانند موتورهای جستجو، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و سایر وب‌سایت‌ها برای ارتباط با مشتریان فعلی و احتمالی خود استفاده می‌کنند. اموزشگاه دیجیتال مارکتینگ در رشت گیلار به شما کمک می کند تا بتوانید از تجارت اساتید بدرستی استفاده کنید و از ترفندهایی که در طول سالها بدست آورده اند بهترین استفاده را ببرید.
 • آموزشگاه آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت صفر تا صد را در زمینه آموزش بازاریابی دیجیتال به شما آموزش می دهد تا بتوانید همه مباحث را در این زمینه از پایه یاد بگیرید.
 • گیلار به عنوان بهترین اموزشگاه آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت در بین اموزشگاه هایی که در زمینه بازاریابی فعالیت پذیرفته می شود و دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد.
 • مجتمع آموزشی گیلار به عنوان بهترین آموزشگاه آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت شناخته می شود زیرا دارای اساتید برجسته و با تجریه با روش های نوین تدریس است.
 • لیست آموزشگاه آموزش دیجیتال مارکتینگ رشت کم است و از طرفی اموزشگاه هایی که بتوانند همه جوانب را برای دانشجویان در نظر بگیرند زیاد نیست.
 • در اموزشگاه آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت گیلار می توانید به صورت استاندارد به سرفصل ها دسترسی داشته باشید و همه مطالب را بصورت اصولی یاد بگیرید.
 • آموزشگاه آموزش دیجیتال مارکتینگ رشت به شما در یادگیری مفهوم دیجیتال مارکتینگ، انواع مختلف آن، وظایف یک بازاریاب دیجیتال، تفاوت بین بازاریابی دیجیتال و بازاریابی درون‌گرا و مزایای این نوع از بازاریابی آشنا خواهد کرد.
 • با َرکت در کلاس دیجیتال مارکتینگ گیلان می توانید خود را برای بازار کار بصورت استخدام در شرکت ها یا فریلنسری آماده کنید.
 • با شرکت در کلاس آموزش Digital Marketing گیلان می توانید وارد بازار کار حرفه ای ها شوید چون کسب و کارهای سنتی از نفس افتاده اند و کسب و کارهای مدرن جای آنها را گرفته اند.
 • با شرکت در کلاس Digital Marketing در گیلان می توانید علاوه بر اینکه تئوری یاد بگیرید بصورت پروژه محور وارد فاز عملیاتی شوید.
 • آموزشگاه بازاریابی دیجیتال در رشت گیلار به شما کمک می کند تا دروس مربوطه را بر حسب استانداردها و سرفصل های مورد نیاز فنی حرفه ای یاد بگیرید و جلو روید.
 • با آموزشگاه آموزش دیجیتال مارکتینگ رشت می توانید با همه کانال‌ها و روش‌هایی که از طریق آن‌ها می‌توانید محصولات و خدمات خود را از طریق دستگاه‌های الکترونیکی یا اینترنت ترویج و تبلیغ کنید آشنا شوید.
 • آموزشگاه آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت گیلار می توانید از رقبای خود بخاطر یادگیری خیلی از ترفندها و تجربه های اساتید برتر پیشی بگیرید.
 • با شرکت در کلاس اموزش Digital Marketing در گیلان می توانید گواهینامه پایان دوره از آموزشگاه های معتبر دریافت کنید و از آن در رزومه خود استفاده کنید.
 • یک بازاریاب دیجیتال خوب یا کسی که به هر نحوی در این زمینه فعالیت می‌کند باید درک روشن و درستی از تأثیر انواع مختلف بازاریابی دیجیتال بر تحقق اهداف اصلی خود داشته باشد؛ به عبارت دیگر، به‌منظور بهره‌برداری حداکثری از روش‌ها و کانال‌های رایگان و پولی دیجیتال موجود و اجرای کمپین ها و سیاست های موثرتر باید بدانید که به دنبال چه چیزی هستید و برنامه داشته باشید. با شرکت در دوره های آموزش بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید به یک دیجیتال مارکتر حرفه ای تبدیل شوید.
 • با شرکت در دوره آموزش بازاریابی دیجیتال در گیلان می توانید تمامی دروس را بر حسب استانداردها و سرفصل های مورد نیاز فنی حرفه ای یاد بگیرید و در آزمون های فنی حرفه ای شرکت کنید.
 • دوره اموزش بازاریابی دیجیتال در رشت به شما کمک می کند تا بتوانید پروژه های زیاد و درامدزا بگیرید و انجام دهید و درامدزایی کنید.
 • با شرکت در دوره های اموزش بازاریابی دیجیتال در گیلان می توانید یادگیری را سریعتر کنید و در زمینه بهینه سازی موتورهای جستجو سریعتر رشد کنید.
 • با شرکت در دوره اموزش بازاریابی دیجیتال در گیلان می توانید از آخرین ترفندها و تکنیک هایی که میان کار بدرد شما خواهد خورد استفاده کنید.
 • به عنوان یک مالک کسب و کار برای اینکه در بازار و در میان رقبا بتوانید خود را برجسته‌تر کنید، باید در پروسه استخدام خود به افراد ماهر در دیجیتال مارکتینگ اهمیت دهید و از ترفندها و علم دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار خود استفاده کنید. با شرکت در کلاس بازاریابی دیجیتال رشت می توانید از این استراتژی های بلند مدت برای درامدزایی خود استفاده کنید.
 • با شرکت در کلاس بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید هزینه کمتری را نسب به کلاسهای حضوری پرداخت کنید.
 • با هدف پیدا کردن شغل مورد نظر خود می توانید در کلاس اموزش بازاریابی دیجیتال رشت شرکت کنید و در حوزه ای که دوست دارید قوی تر شوید شرکت کنید.
 • با شرکت در کلاس آموزش بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید شهریه ای خیلی کمتر از خرید کتاب های گران پرداخت کنید.
 • محتوای دیجیتال و بازاریابی آن به قدری در میان کسب و کارها رایج است که اکنون مصرف کنندگان از کسب و کارها انتظار دارند تا یکی از ابزارها دیجیتال را در اختیار داشته باشند و بسیاری از کسب و کارها این ابزارها را راهی برای جلب اعتماد مشتری می‌دانند. با شرکت در کلاس آموزش Digital Marketing در گیلان می توانید برند خود را تقویت کنید.
 • در دنیای آنلاین امروز، تمام کسب و کارها وب‌سایت دارند و داشتن وب‌سایت را از واجبات کسب و کار خود می‌دانند. حتی اگر وب‌سایت نداشته باشند، سعی می‌کنند تا در شبکه‌های اجتماعی یا دیگر کانال‌ها حضور پررنگی داشته باشند. شما می توانید با شرکت در کلاس آموزش Digital Marketing در گیلان در گیلار این تخصص بروز را یاد بگیرید.
 • در تمام مراحل دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) آگاهی از برند حرف اول و آخر را می‌زند و یک اصل به شمار می‌آید. با شرکت در کلاس اموزش Digital Marketing گیلان گیلار می توانید به این هدف خود برسید و از رقبای خود پیشی بگیرید.
 • با شرکت در کلاس اموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان می توانید موجب افزایش ارزش کسب و کارتان نزد گوگل و سایر موتورهای جستجو شوید.
 • کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان به شما می کند تا بتوانید میزان رشد کسب‌وکارتان را از طریق تبلیغات دو، سه یا حتی چهار برابر کنید.

آموزش خصوصی بازاریابی دیجیتال در رشت چه مزایایی دارد؟

 • با شرکت در کلاس عمومی بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید هزینه کمتری را نسب به کلاسهای حضوری پرداخت کنید.
 • بعد از شرکت در کلاس عمومی بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید در سایت های  فریلنسری رقابت کنید و پروژه بگیرید.
 • با شرکت در کلاس حضوری بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید از کلاسها یادداشت برداری کنید.
 • با شرکت در کلاس بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید از امکاناتی که برای تدریس در اختیار شما قرار داده می شود استفاده کنید.
 • با شرکت در کلاس بازاریابی دیجیتال رشت می توانید تبلیغات و بازاریابی را یاد بگیرید.
 • با شرکت در کلاس حضوری بازاریابی دیجیتال در گیلان گیلار می توانید از آخرین ترفندها و تکنیک هایی که میان کار بدرد شما خواهد خورد استفاده کنید.
 • با شرکت در کلاس خصوصی بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید تسلط بیشتری به امور داشته باشید.
 • با شرکت در اموزش خصوصی بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید یادگیری را سریعتر کنید.
 • با شرکت در کلاس خصوصی بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید از تمامی وقت خود برای هر اموری که می خواهید در این زمینه قوی تر باشید استفاده کنید.
 • با کلاس بازاریابی دیجیتال گیلار گیلان می توانید تبلیغات خود را در فضای مجازی و انلاین گسترده کنید و مشتری های جدیدتری جذب کنید.
 • با کلاس بازاریابی دیجیتال رشت می توانید وارد بازار کار دیجیتال مارکتینگ شوید چون تقریبا هر کسب و کاری نیاز به برند شدن در فضای آنلاین اینترنت را دارد.
 • با شرکت در کلاس بازاریابی دیجیتال در رشت می توانید تبلیغات قوی تری تولید کنید.
 • با کلاس حضوری بازاریابی دیجیتال در رشت علاوه بر اینکه تئوری یاد می گیرید بصورت پروژه محور وارد فاز عملیاتی می شوید.
 • کلاس بازاریابی دیجیتال گیلار رشت دروس مربوطه را بر حسب استانداردها و سرفصل های مورد نیاز فنی حرفه ای یاد بگیرید و جلو روید.
 • کلاس بازاریابی دیجیتال گیلان می توانید پروژه محور یاد بگیرید.
 • کلاس بازاریابی دیجیتال در گیلان می توانید از رقبای خود بخاطر یادگیری خیلی از ترفندها و تجربه های اساتید برتر پیشی بگیرید.
 • کلاس بازاریابی دیجیتال گیلار گیلان می توانید مهارتهای اصلی را بصورت جزء به جزء یاد بگیرید.
 • کلاس بازاریابی دیجیتال در گیلان می توانید گواهینامه پایان دوره از آموزشگاه های معتبر دریافت کنید و از آن در رزومه خود استفاده کنید.
 • کلاس حضوری بازاریابی دیجیتال در گیلان می توانید شهریه ای خیلی کمتر از خرید کتاب های گران پرداخت کنید.

قیمت آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت و یا گیلان به چه عواملی بستگی دارد؟ 

 • قیمت آموزش دیجیتال مارکتینگ رشت به تاریخ شروع کلاس ها بستگی دارد.
 • قیمت اموزش دیجیتال مارکتینگ رشت به محیط ارام و مناسب و کلا لوکیشن محل تدریس بستگی دارد.
 • هزینه کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ گیلان به تکنولوژی های بکار رفته در کلاس برای آموزش بهتر و درک مطالب عملی بصورت بهتر بستگی دارد.
 • قیمت اموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان به اینکه کلاس ها حضوری یا آنلاین برگزار می شوند بستگی دارد.
 • هزینه کلاس دیجیتال مارکتینگ در گیلان به اینکه دوره چقدر نیاز به کار عملی و چقدر نیاز به کار پروژه ای دارد بستگی دارد.
 • هزینه کلاس اموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت به سختی تدریس نرم افزاری که تدریس می شود بستگی دارد.
 • هزینه آموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان به سطح دوره یعنی مقدماتی یا پیشرفته باشد بستگی دارد.
 • هزینه آموزش دیجیتال مارکتینگ گیلان به اینکه کلاس ها بصورت خصوصی یا عمومی برگزار شوند دارد.
 • هزینه کلاس دیجیتال مارکتینگ گیلان به ارتباط دانشجو که می تواند بصورت مستقیم با مدرس در ارتباط باشد بستگی دارد.
 • هزینه اموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان به استفاده از نرم افزارها و مطالب بروز برای تبلیغات بستگی دارد.
 • قیمت آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت به کاهش هزینه ها نسبت به بقیه آموزشگاه ها بستگی دارد.
 • قیمت اموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت به تعداد جلساتی که نیاز به تدریس دارند بستگی دارند.
 • هزینه آموزش دیجیتال مارکتینگ رشت به محلی که آموزشگاه در آن قرار دارد بستگی دارد. معمولا محلاتی که به مرکز شهر نزدیکتر هستند نسبت به محلاتی که دورتر از مرکز شهر هستند بخاطر موقعیت مکانی کمی گرانتر هستند.
 • هزینه اموزش دیجیتال مارکتینگ گیلان به اینکه میخواهید تدریس در چه راستایی و کاربردی به شما اموزش داده شود بستگی دارد.
 • قیمت آموزش دیجیتال مارکتینگ گیلان به اینکه می خواهید پروژه محور کار کنید یا مهارت محور کار کنید بستگی دارد.
 • هزینه اموزش دیجیتال مارکتینگ رشت به اینکه می خواهید کلاس چند نفره برگزار شود بستگی دارد.
 • هزینه کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت به کتاب ها یا نرم افزارها یا جزوه هایی که به دانشجویان داده می شود بستگی دارد.
 • قیمت اموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان به اینکه می خواهید از چه پلتفرمی یاد بگیرید بستگی دارد.
 • هزینه کلاس اموزش دیجیتال مارکتینگ رشت به اینکه می خواهید برای چه اموری مثلا پروژه دانشجویی و … از آن کلاس استفاده کنید بستگی دارد.
 • هزینه کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ رشت به شهریه ای که از مراجع بالاتر و فنی حرفه ای می رسد بستگی دارد.
 • قیمت آموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان به تجربه مدرس که چند سال تجربه و تسلط دارد بستگی دارد.
 • هزینه آموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت به شهریه ای که برای کلاس ها با توجه به سطوح آنها در نظر گرفته شده بستگی دارد.
 • هزینه کلاس دیجیتال مارکتینگ رشت به نوع حرفه ای مورد نظر بستگی دارد.
 • هزینه کلاس دیجیتال مارکتینگدر رشت به تعداد نفرات در یک کلاس بستگی دارد.
 • هزینه اموزش دیجیتال مارکتینگ در رشت به تعداد ساعات در هر جلسه بستگی دارد.
 • هزینه کلاس اموزش دیجیتال مارکتینگ گیلان به حجم تمرین ها و مثالهایی که در کلاس کار می شود بستگی دارد.
 • هزینه کلاس آموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان به اینکه دانشجو می خواهد کلاس اضافه تر بردارد یا نه بستگی دارد.
 • هزینه کلاس اموزش دیجیتال مارکتینگ در گیلان به سرفصل ها و مباحث مقدماتی یا پیشرفته ای که در طی دوره تدریس می شود بستگی زیادی دارد.

ثبت نام آموزش Digital Marketing رشت 

نحوه ثبت نام آموزش Digital Marketing در رشت در مجتمع آموزشی گیلار (igilar.com)

ثبت نام آموزش Digital Marketing در رشت در مجتمع آموزشی گیلار معمولا یا از طریق مراجعه حضوری به آموزشگاه یا از طریق وب سایت آموزشگاه و یا از طریق تلفنی و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین و واتساپ و غیره صورت می پذیرد.

البته اکثر افراد قبل از ثبت نام اموزش بازاریابی دیجیتال در رشت بصورت تلفنی یا از سایت تاریخ و هزینه کلاسها را مطلع می شوند و سپس اقدام به ثبت نام می کنند.

با ثبت نام اموزش Digital Marketing در رشت (مجتمع آموزشی گیلار) بهترین استاد خود در برنامه نویسی شوید.

پیج اینستاگرام آموزش Digital Marketing در رشت

4.7/5 - (15 امتیاز)

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید