دوره های فنی و مهندسی

مجتمع آموزشی گیلار

به دپارتمان علوم مهندسی مجتمع آموزشی گیلار خوش آمدید

درباره آموزش دوره های فنی و مهندسی مجتمع آموزشی گیلار:

یکی از مهمترین دلایل آموزش دوره های فنی و مهندسی ، افزایش اعتبار رزومه و احتمال پذیرش در آزمون ها و مصاحبات کاری است که از اهمیت بالایی در مصاحبه های کاری محسوب می شود.
امروزه از نیاز های اساسی برای ورود به بازار کار حرفه ای و کسب جایگاه مناسب شغلی، گذراندن دوره های کامپیوتر است چرا که به دلیل تغییرات و پیشرفت سریع فناوری، میزان نیاز به یادگیری دوره های کامپیوتر بیش از هر زمان دیگر حس می شود.
ما در مجتمع آموزشی گیلار سالهاست میزبان برگزاری دوره های مختلف فنی و مهندسی و کامپیوتر می باشیم و هدف اصلی ما جلب رضایت و خرسندی دانشجویان عزیز می باشد و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
اگر بدنبال آموزشگاه کامپیوتر در رشت هستید با مجتمع آموزشی گیلارتماس بگیرید!!!

با ثبت نام در آموزش دوره های فنی و مهندسی مجتمع آموزشی گیلار از تجارب اساتید مجرب و کار کشته ما در حوزه فنی و مهندسی بهره مند شوید.

انواع دوره های آموزشی :

ما در مجتمع آموزشی گیلار تمامی دوره های کامپیوتر در حوزه های مختلف از جمله دوره های گرافیک و انیمیشن، فنی مهندسی، طراحی سایت، برنامه نویسی و…را در بالاترین سطح استاندارد برگزار می کنیم.
شما عزیزان بسته به شرایط و نیاز خود می توانید بصورت خصوصی یا عمومی در کلاسهای فنی و مهندسی شرکت کنید.
البته لازم بذکر است کلاسهای خصوصی و عمومی از لحاظ سطح کیفی در یک حد بوده ولی مسلما در کلاسهای خصوصی استاد زمان بیشتری برای رفع اشکال و تمرین برای دانشجو خواهد داشت.
به شما اطمینان می دهیم پس از گذراندن دوره های فنی و مهندسی در مجتمع آموزشی گیلار با تسلط و اعتماد به نفس کامل قادر به اشغال در بازار کار خواهید بود.
تمامی اساتید مجتمع آموزشی گیلار در حوزه های مختلف کامپیوتر فارغ التحصیل از دانشگاههای معتبر ایران و دارای حداقل ۱۰ سال تجربه تدریس و همچنین سالها تجربه عملی در بازار کار می باشند.

دوره های فنی مهندسی در مجتمع آموزشی گیلار
دوره آموزش اتوکد

در کلاس اتوکد جامع، دانشجو از پایه به صورت گام به گام آموزش اتوکد مقدماتی تا پیشرفته را فرا فراخواهد گرفت.

دوره آموزش 3DMax

نرم افزار تری دی مکس توسط استودیوهای تجسمی معماری، استودیوهای تبلیغات تلویزیونی و بسیاری از توسعه دهندگان بازی های ویدئویی مورد استفاده قرار می گیرد دانشجو پس از گذراندن این دوره قادر خواهد بود به راحتی شخص، مکان یا هر چیزی را مدلسازی کند.

فهرست