آموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت - گیلان - مجتمع آموزشی گیلار
attach_money

هزینه کلاس عمومی: 8.490.000 تومان

call

مشاوره رایگان: 09118289005

place

آدرس: رشت، میدان قلیپور، مجتمع آموزشی گیلار

اطلاعات تکمیلی دوره

hourglass_empty

تعداد جلسات: 36

local_library

ظرفیت کلاس: حداکثر 5 نفره

history

کل ساعات دوره: 70 ساعت

pending_actions

برنامه برگزاری: 2 روز در هفته

alarm

هر جلسه: 2 ساعت

 • سند حسابداری
 • دفتر روزنامه
 • دفترکل
 • انبار گردانی
 • صورت های مالی
 • آموزش اصطلاحات حسابداری
 • آموزش ثبت های حسابداری
 • سیستم ثبت درآمد و هزینه
 • سیستم حسابداری انبار و حواله
 • سیستم دریافت، پرداخت، اقساط
 • سیستم خرید و فروش
 • سیستم مدیریت چک‌ها
 • سیستم گزارش گیری (صورت های مالی)
 • گزارش سود و زیان برای ارائه به مدیریت
 • ثبت ارسال و دریافت کالاهای امانی
 • آموزش حسابداری با اکسل
 • آموزش حسابداری انبار اکسل
 • آموزش مکاتبات اداری در ورد

ارائه مدرک معتبر برای ارائه به شرکت ها

زیر نظر مدرس شرکت هلو (طرفه نگار)

 • تجزیه ‌و تحلیل رویدادهای مالی
 •  حسابداری شرکتهای خدماتی و بازرگانی
 •  تعیین بهای موجودی کالای پایان دوره
 • گزارش لیست حقوق و دستمزد
 • ثبت دفتر روزنامه
 •  تهیه صورتهای مالی و همچنین کار با نرم افزار هلو

احتیاج به هیچ پیش نیازی نبوده و از صفر تا صد آموزش مقدماتی ارائه می شود.

▪️ دانشجویان و فارغ التحصیلان
▪️ صاحبان کسب و کار
▪️ علاقه مندان به حوزه حسابداری
▪️ کارجویان مشاغل مرتبط

آموزش حسابداری ویژه بازارکار در مجتمع آموزشی گیلار

همانطور که می دانید سالانه تعداد افرادی که از رشته حسابداری فارغ‌التحصیل می شوند بیشمارند آیا همه آنها وارد بازر کار می شوند؟ و یا اگر هم موفق به پیدا کردن شغل شوند از درآمد خود راضی هستند؟ جواب قطعا نه خواهد بود زیرا آنچه که در محیط دانشگاه تدریس می شود با آنچه که کارفرما انتظار دارد کاملا متفاوت است! همین امر موجب شده که مدیران و کارفرمایان زیادی به‌دنبال یک حسابدار ماهر باشند. فاصله‌ی زیادی بین فارغ التحصیل رشته حسابداری و یک حسابدار باتجربه و کاربلد وجود دارد و تنها درصد کمی از حسابداران درآمد بالایی دارند و همچنین درصد کمی از کارفرمایان از عملکرد حسابدار خود رضایت دارند.پس چاره کار چیست؟ آیا فارغ التحصیل حسابداری باید بیکار و یا درآمد پایین داشته باشد؟؟

 ما معتقدیم جوانان فارغ‌التحصیل دانش تئوری بسیار بالایی دارند؛ اما از تکنیک و مهارت اجرای کار بی بهره هستند. بی‌شک یک کارفرما هرگز به فردی با سابقه‌ی کم اعتماد نخواهد کرد تا مدیریت امور مالی کسب‌ و کار خود را به او بسپارد در مجتمع آموزشی گیلار هدف از دوره آموزش حسابداری ویژه کار یادگیری افراد حتی بدون هیچ دانش حسابداری با هدف آموزش کاملا پروژه محور و عملی خواهد بود

دوره آموزش حسابداری ویژه اشتغال به کار در مجتمع آموزشی گیلار

با شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار در مجتمع آموزشی گیلار، بعد از یادگیری حسابداری مقدماتی، میتوانید با یادگیری حسابداری حقوق و دستمزد و همچنین آموزش نرم افزار حسابداری هلو ،  با تمام مباحث حسابداری از پایه آشنا شده و می توانید مدرک حسابداری را از سازمان فنی و حرفه ای اخذ نمایید.

بطور خلاصه آموزش حسابداری ویژه بازار کار نوعی آموزش حسابداری از پایه و مبتنی بر مباحث مورد استفاده در بازار کار کنونی است که در آن تنها بخشهای کاربردی و آن چه در کار واقعی و روزمره اتفاق می‌افتد را آموزش خواهید دید.

 در کنار همه اینها مجتمع آموزشی گیلار امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز برای دانشجویان خود فراهم آورده است.

با اتمام دوره فشرده حسابداری ویژه بازار کار مجتمع آموزشی گیلار 

 • اگر صاحب کسب و کار خود هستید بخوبی قادر خواهید بود آنالیز سیستم مالی خود را انجام دهید.
 • اگر دانشجو رشته حسابداری هستید می توانید اطلاعات تئوری خود را تجربه بازار کار هماهنگ کنید.
 • اگر حسابدار شرکت یا سازمانی هستید اطلاعات مالی شما توسط یک مدیر مالی بروز خواهد شد.
 • با شرکت در بهترین آموزشگاه حسابداری رشت یک نیروی توانمند مالی می شوید که کارفرما هرگز فکر حسابدار دیگر نخواهد بود.
 • توانایی طراحی کدینگ حسابداری را در سریعترین زمان ممکن خواهید داشت.
 • دیگر نگران اظهارنامه مالیاتی پایان سال نخواهید بود و براحتی آن را تکمیل و ارسال خواهید کرد.
 • هیچ گونه استرسی برای حضور در  مصاحبه‌ های استخدامی نخواهید داشت.
 • اگر بدنبال شغل با درآمد عالی هستید می توانید با اتمام این آموزش وارد بازار کار شوید.

تجربه ثابت کرده  افراد موفق همیشه بدنبال راه میانبر صحیح و قابل اعتماد برای رسیدن به اهدافشان هستند. اما سئوال اینجاست که چطور می توان در حسابداری این راه میانبر را پیدا کرد؟ جواب این سئوال فقط این جمله کوتاه است … استفاده از تجربه ی مدیران مالی . آموزش صفر تا صد حسابداری ویژه اشتغال مجتمع آموزشی گیلار طوری طراحی شده است که با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن به بیشترین سطح از اطلاعات کاربردی جهت ورود به این حرفه پولساز دسترسی پیدا کرده و همراه با آموزش حسابداری ویژه بازار کار تکنیکها و مهارتهای ضروری را با توجه به شرایط محیط کار واقعی به راحتی بیاموزید و به یک حسابدار موفق تبدیل شوید .

دوره فشرده آموزش حسابداری ویژه بازار کار ، سکوی پرتاب شماست !

حسابداری بازار کار چیست؟ 

حسابداری شغلی پردرآمد است که طرفداران زیادی دارد و از جمله شغل‌های پر کاربرد در جامعه است. هر کسب و کار و شرکتی برای ثبت امور مالی خود نیاز به یک حسابدار کاربلد دارد. در این میان، تنها افرادی می‌توانند به عنوان یک حسابدار در بازار کار شغل خوبی پیدا کنند که مهارت و تجربه کافی داشته باشند. اولین قدم در این مسیر، آموزش حسابداری است.

تأثیر سابقه کار در میزان حقوق دریافتی حسابداران

واضح است که میزان تجربه و سابقه کار، تأثیر مستقیمی در میزان حقوق دریافتی افراد دارد. به این معنا که هر چقدر فرد از تجربه بیشتری در شغل خود برخوردار باشد، معمولاً ارزش افزوده بیشتری برای شرکت یا سازمان خود ایجاد می‌کند و می‌تواند کارهای پیچیده‌تر را با صرف انرژی کمتری نسبت به کم‌تجربه‌ها انجام دهد.

پیش‌نیازهای ورود به بازار کار حسابداری

اگر می‌خواهید شانس بیشتری را برای ورود به بازار حسابداری داشته باشید و یا به صورت حرفه‌ای کار کنید و درآمد بیشتری به دست آورید، باید مهارت و پیش‌نیازهایی را فرا گیرید.

هفت مهارت که باید یک حسابدار به صورت حرفه‌ای قبل از ورود به بازار کار داشته باشد، عبارتند از:

 1. داشتن دانش و تجربه در زمینه استانداردها و اصول پایه رشته حسابداری (کارآموزی، یکی از بهترین شیوه‌های کسب تجربه است)،
 2. آشنایی با نرم افزارهای ICDL و اینترنت
 3. اکسل یکی از مهمترین ابزارهایی است که یک حسابدار باید با آن آشنا باشد
 4. تسلط به قوانین مالیاتی
 5. تسلط به قوانین تأمین اجتماعی و قوانین کار
 6. ایجاد رزومه و مستندسازی
 7. مهارت‌های ارتباطی

یک حسابدار موفق برای ورود به بازار کار باید چه مهارت‌هایی داشته باشد؟

این مهارت‌ها شامل توانایی‌هایی هستند که به شما در انجام امور مالی به طور دقیق، تجزیه تحلیل داده‌های مالی و تهیه گزارش‌های مالی کمک می‌کنند. آشنایی با استانداردهای حسابداری، مهارت کار با نرم افزارها، توانایی حل مسئله و دانش عمومی کسب و کارهای مختلف از دیگر مهارت‌هایی هستند که باید بیاموزید. در ادامه به مهم‌ترین مهارت‌هایی که در مدت آموزش حسابداری بازار کار باید بیاموزید اشاره می‌کنیم.

 1. آگاهی از استانداردهای حسابداری برای ورود به بازار کار

آشنایی با اصول استاندارد حسابداری مانند استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی، یا حسابداری رسمی، حداقل تضمین می‌کند که شما توانایی تهیه صورت‌های مالی را دارید. این استانداردها شامل یک سری اصول و رویه‌های مشترک برای حسابداران می‌شوند که باید در تهیه صورت‌های مالی آنها را دنبال کنند. این مهارت برای حفظ ثبات در ثبت و گزارش مالی سازمان و همچنین حفظ ثبات برای سرمایه گذاران در مقایسه صورت‌های مالی سازمان با سایر شرکت‌ها، از اهمیت برخوردار است.

 1. حسابداری حقوق و دستمزد؛ مهارتی که همه حسابدارها نیاز دارند

یکی دیگر از ارکان آموزش حسابداری بازار کار، آشنایی با نحوه محاسبه حقوق و دستمزد است. محاسبه دقیق و پرداخت به موقع حقوق و دستمزد به کارکنان یکی از عوامل بسیار تأثیرگذار در رابطه مطلوب بین کارگران و کارفرماست و این وظیفه مهم بر عهده حسابداران هر مجموعه است. در این بین شما باید موارد دیگری همچون محاسبه عیدی را نیز در کنار محاسبه حقوق و دستمزد بیاموزید.

 1. حسابرسی بیمه؛ مهارت حسابداری مهم برای ورود به بازار کار

به طور کلی رسیدگی به اسناد کارفرمایان و دفاتر قانونی شرکت‌هایی که دارای پرونده در تأمین اجتماعی هستند و کد کارگاهی دارند توسط سازمان حسابرسی بیمه تأمین اجتماعی را «حسابرسی بیمه تأمین اجتماعی» می‌نامند. در این حسابرسی، اسناد مالی کارگاه‌ها که مرتبط با حساب‌های هزینه‌ای هستند مورد بررسی قرار می‌گیرند تا از پرداخت حق بیمه توسط کارفرما مطمئن شوند. با توجه به اهمیت بسیار زیاد حسابرسی بیمه، حسابدارانی که تجربه و مهارت کافی را داشته باشند می‌توانند در کنار پیدا کردن شغل مناسب، درآمد نسبتاً بالایی نیز از طریق انجام حسابرسی بیمه کسب کنند.

 1. محاسبه مالیات شرکت‌ها؛ یکی از مهم‌ترین آموزش‌های حسابداری بازار کار

یکی دیگر از مواردی که در آموزش حسابداری بازار کار اهمیت بسیار زیادی دارد محاسبه مالیات شرکت‌ها است. پرداخت مالیات شرکت‌ها، نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورها از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل است که آگاهی از نحوه محاسبه مالیات شرکت‌ها و دانستن پاسخ سؤالات مالیاتی، می‌تواند به مدیریت درست هزینه‌ها و سودآوری بیشتر شرکت کمک کند. چراکه بسیاری از مجموعه‌ها به دلیل عدم آگاهی نسبت به قوانین مالیاتی شرکت‌ها و سیستم مالیاتی، مجبور به پرداخت جریمه‌های سنگینی می‌شوند. حسابدارانی که قصد فعالیت در شرکت‌های کوچک و بزرگ را دارند باید تجربه و مهارت کافی در این زمینه را به دست آورند.

 1. آموزش حسابداری انواع شرکت‌ها و یادگیری اصول حسابداری در آن‌ها

اصول اولیهٔ حسابداری در شرکت‌ها یکسان است؛ اگر چه در انواع شرکت‌های مختلف ممکن است تغییراتی یا الزامات جدیدی وجود داشته باشد. بنابراین اگر با اصول حسابداری که تا به اینجا به آن‌ها اشاره کردیم آشنا باشید می‌توانید از پس حسابداری انواع شرکت‌ها بر بیایید. با این حال، کسب تجربه و مهارت کافی در حسابداری انواع شرکت‌های زیر می‌تواند یک برگ برنده برای شما در پیدا کردن شغل مناسب باشد:

 • حسابداری بازرگانی
 • حسابداری خدماتی
 • حسابداری تولیدی
 • حسابداری پیمانکاری

در آموزش حسابداری بازار کار، اهمیت بسیار زیادی دارد که بتوانید مهارت خود را در حسابداری انواع شرکت‌ها افزایش دهید.

 1. تسلط بر نرم افزار حسابداری؛ اولین قدم برای ورود به بازار کار

مهارت‌هایی که تا به اینجا به آن‌ها اشاره کردیم، پایه و اساس حسابداری هستند؛ اما بدون شک در حال حاضر مهم‌ترین مهارت مورد نیاز برای ورود به بازار کار حسابداری تسلط بر نرم افزارهای حسابداری مانند نرم افزار حسابداری سپیدار و دشت همکاران سیستم است. حتی افرادی که دانش آکادمیک حسابداری ندارند یا با اصول اولیه حسابداری آشنا نیستند نیز می‌توانند با کسب مهارت و تجربه کافی در استفاده از نرم افزارهای مالی مانند نرم افزار حسابداری می‌توانند به راحتی جذب بازار کار شوند. بدون دانش استفاده از این نرم افزارها انجام امور حسابداری بسیار سخت و مدیریت امور مالی یک شرکت یا کسب و کار به کاری دشوار تبدیل می‌شود.

مزایای رفتن به اموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار در رشت گیلار

 • با شرکت در کلاسهای آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار رشت گیلار می توانید با نرم افزارهای حسابداری کار کنید مانند آموزش نرم افزار هلو و آموزش نرم افزار سپیدار در گیلار به شما ارائه می شود.
 • آموزشگاه گیلار به شما کمک می کند تا با دیگر اجزای گروه مشارکت داشته باشید و بتوانید با تعامل با دیگران اموزش های بیشتری را یاد بگیرید و با نرم افزارهای حسابداری ویژه بازار کار بیشتری آشنا شوید.
 • اموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار گیلار گیلان صفر تا صد را در زمینه آموزش حسابداری به شما آموزش می دهد تا بتوانید همه مباحث آموزش حسابداری را از پایه یاد بگیرید.
 • گیلار به عنوان بهترین آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار در رشت در بین اموزشگاه های حسابداری ویژه بازار کار سطوح گیلان هستند پذیرفته می شود و دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد.
 • مجتمع آموزشی گیلار به عنوان بهترین آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار در رشت شناخته می شود زیرا دارای اساتید برجسته و با تجریه با روش های نوین تدریس است.
 • مجتمع آموزشی گیلار جزو لیست آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار رشت خوب محسوب می شود و همه روه افراد زیادی برای این دوره ها ثبت نام می کنند و با خروجی پروژه محور وارد کسب و کار می شوند.
 • سرفصل هایی که در آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار گیلار تدریس می شود همگی استاندارد و کامل هستند و شامل همه مباحث مربوطه می شود.
 • این کلاسهای آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار رشت گیلار با تدریس مفاهیم پایه و اصول حسابداری آغاز شده و کلاس به صورت پروژه محور برای پیشرفت دو چندان کارآموزان پیش می رود.
 • با شرکت در آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار در رشت گیلار می توانید بعد از اینکه مفاهیم پایه‌ای برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن را به خوبی فرا گرفتید، یک زبان برنامه نویسی، مطابق با برنامه‌ای که قرار است طراحی کنید، انتخاب کنید.
 • در آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار گیلار گیلان می توانید به سایر رشته های آموزش حسابداری شامل آموزش های حسابداری ویژه بازار کار، آموزش حسابداری مقدماتی، آموزش حسابداری پیشرفته، آموزش حسابداری صنعتی، آموزش حسابداری پیمانکاری، آموزش حسابداری مالیاتی، آموزش حسابداری حقوق و دستمزد  نیز ثبت نام کنید.
 • آموزشگاه حسابداری بازار کار گیلار رشت به شما کمک می کند تا دروس مربوطه را بر حسب استانداردها و سرفصل های مورد نیاز فنی حرفه ای یاد بگیرید و جلو روید.
 • با شرکت در کلاسهای آموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار رشت گیلار می توانید در دوره های حسابداری بازار کار که تمام فوت و فن کار حسابداری در شرکت های خرد و کلان را اموزش می دهند یاد بگیرید و با نحوه استخدام و کسب بهترین فرصت شغلی بیشتر آشنا شوید.
 • کلاسهای اموزشگاه حسابداری ویژه بازار کار در رشت گیلار  زود بازده هستند و می توانید هرچی سریعتر وارد بازار کار شوید و به درامد برسید.
 • دوره اموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان با رعایت نکات بهداشتی در محیطی کاملا آرام و علمی برگزار می شود.
 • با شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت گیلان می توانید گواهینامه پایان دوره از آموزشگاه های معتبر دریافت کنید و از آن در رزومه خود استفاده کنید.
 • داشتن تجربه و انجام کارهای عملی یکی از مهمترین دلایلی برتری از نظر حقوقی در شرکت هاست. یعنی هر کسی که تجربه بالاتری در زمینه حسابداری داشته باشد حقوق بیشتری هم دریافت خواهد کرد. با شرکت در دوره های اموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت از اساتید باتجربه گیلار بهره مند خواهید شد.
 • با شرکت در دوره های اموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان می توانید خود را برای بازار کار بصورت استخدام در شرکت ها یا فریلنسری آماده کنید.
 • هیچ محدودیتی برای شرکت در دوره اموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت جود ندارد و شما در هر سنی و از هر رشته ای می توانید اقدام به ثبت نام کنید.
 • ساعت برگزاری دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان در بهترین ساعات روز مناسب با تایم خالی شما برگزار می شود تا تا اگر مشغول به کاری هستید و یا مشغله ای دارید نگرانی از این بابت نداشته باشید.
 • با شرکت در کلاس اموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت می توانید هزینه کمتری را نسب به کلاسهای حضوری پرداخت کنید.
 • با دریافت مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه ای می توانید جذب شرکت های معتبر در حوزه حسابداری ویژه بازار کار شوید و یا حتی اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید این مدرک  یک امتیاز مثبت برای مهاجرت شما و کسب درآمدتان درکشورهای خارجی می شود.
 • با گذراندن کلاس آموزش حسابدری رشت به سرعت برای ورود به بازار کار و استخدام در شرکت های حسابداری آماده می شوید.
 • با شرکت در کلاس حسابداری ویژه بازار کار در رشت می توانید شهریه ای خیلی کمتر از خرید کتاب های گران پرداخت کنید.
 •  به علت تقاضای زیاد، کلاس اموزش حسابداری ویژه بازار کار رشت هر روز زیاد می شود  و ما سعی می کنیم هماهنگی ها را طوری انجام دهیم که بتوانیم کلاس ها را برای افراد بیشتری برگزار کنیم.
 • انجام امورات حسابداری ویژه بازار کار برای هر شغلی دارای اهمیت است و حساس است چون نباید به هر کسی که قابل اعتماد نیست سپرده شود. در نتیجه بهتر است خودتان صفر تا صد کار را بلد باشید تا بتوانید حسابدار خودتان باشید یا حداقل اگر این وظیفه را به کارمند خود محول کردید بتوانید ان را بخوبی مدیریت کنید. شما می توانید با شرکت در کلاس آموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان برند خودتان را بسازید.
 • در صورتیکه حسابداری ویژه بازار کار یاد گرفته باشید می توانید همزمان در شرکت های مختلفی کار کنید. با در کلاس اموزش حسابداری ویژه بازار کار گیلان گیلار می توانید مباحث را یاد گرفته و درامد خود را چند برابر کنید.
 • شما هر کسب و کاری را که در نظر بگیرید از حسابداری شروع و به حسابداری ختم می شود در نتیجه همه کسب و کارها بشدت به افرادی که حسابداری بلد باشند نیاز دارد. در صورتیکه هیچ پیش زمینه ای در حسابداری ندارید و علاقمند به شرکت در این کلاسها هستید، کلاس اموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان به شما می کند تا بتوانید حسابداری را از پایه یاد بگیرید.

قیمت آموزش حسابداری در رشت و یا گیلان به چه عواملی بستگی دارد؟ 

 • قیمت آموزش حسابداری ویژه بازار کار رشت به اینکه چه تاریخی کلاس ها برگزار می شوند بستگی دارد و طبیعتا هر سال با توجه به افزایش نرخ اعلام شده از مراتب بالاتر هزینه در اموزشگاه هم افزایش می یابد.
 • قیمت اموزش حسابداری ویژه بازار کار رشت به اینکه اموزشگاه در چه محلی قرار دارد و اینکه چقدر می تواند ارامش و سکوت را برای رضایت دانشجو ها فراهم کند بستگی خواهد داشت.
 • قیمت آموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت به تکنولوژی های بکار رفته در کلاس برای آموزش بهتر و درک مطالب عملی بصورت بهتر بستگی دارد.
 • قیمت اموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت به اینکه کلاس ها حضوری یا آنلاین برگزار می شوند بستگی دارد.
 • هزینه آموزش حسابداری ویژه بازار کار رشت به اینکه دوره چقدر نیاز به کار عملی و چقدر نیاز به کار پروژه ای دارد بستگی دارد.
 • هزینه اموزش حسابداری ویژه بازار کار رشت به سختی تدریس نرم افزاری که تدریس می شود بستگی دارد.
 • هزینه آموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت به سطح دوره یعنی مقدماتی یا پیشرفته باشد بستگی دارد.
 • هزینه اموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت به اینکه کلاس ها بصورت خصوصی یا عمومی برگزار شوند دارد.
 • هزینه کلاس حسابداری ویژه بازار کار رشت به ارتباط دانشجو که می تواند بصورت مستقیم با مدرس در ارتباط باشد بستگی دارد.
 • هزینه کلاس حسابداری ویژه بازار کار در رشت به استفاده از نرم افزارها و مطالب بروز برنامه نویسی بستگی دارد.
 • هزینه کلاس آموزش حسابداری ویژه بازار کار رشت به کاهش هزینه ها نسبت به بقیه آموزشگاه ها بستگی دارد.
 • هزینه کلاس اموزش حسابداری ویژه بازار کار رشت به تعداد جلساتی که نیاز به تدریس دارند بستگی دارند.
 • هزینه کلاس آموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت به محلی که آموزشگاه در آن قرار دارد بستگی دارد. معمولا محلاتی که به مرکز شهر نزدیکتر هستند نسبت به محلاتی که دورتر از مرکز شهر هستند بخاطر موقعیت مکانی کمی گرانتر هستند.
 • هزینه کلاس اموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت به اینکه میخواهید تدریس در چه راستایی و کاربردی به شما اموزش داده شود بستگی دارد.
 • قیمت آموزش حسابداری ویژه بازار کار گیلان به اینکه می خواهید پروژه محور کار کنید یا مهارت محور کار کنید بستگی دارد.
 • قیمت اموزش حسابداری ویژه بازار کار گیلان به اینکه می خواهید کلاس چند نفره برگزار شود بستگی دارد.
 • قیمت آموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان به کتاب ها یا نرم افزارها یا جزوه هایی که به دانشجویان داده می شود بستگی دارد.
 • قیمت اموزش طراحی اپ موبایل به اینکه می خواهید از چه پلتفرمی یاد بگیرید بستگی دارد.
 • هزینه آموزش حسابداری ویژه بازار کار گیلان به اینکه می خواهید برای چه اموری مثلا پروژه دانشجویی و … از آن کلاس استفاده کنید بستگی دارد.
 • هزینه اموزش حسابداری ویژه بازار کار گیلان به شهریه ای که از مراجع بالاتر و فنی حرفه ای می رسد بستگی دارد.
 • هزینه آموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان به تجربه مدرس که چند سال تجربه و تسلط دارد بستگی دارد.
 • هزینه اموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان به شهریه ای که برای کلاس ها با توجه به سطوح آنها در نظر گرفته شده بستگی دارد.
 • هزینه کلاس حسابداری ویژه بازار کار گیلان به زبان برنامه نویسی که می خواهید با آن اموزش ببینید بستگی دارد.
 • هزینه کلاس حسابداری ویژه بازار کار در گیلان به اینکه کلاس چند نفره برگزار می شود بستگی دارد.
 • هزینه کلاس آموزش حسابداری ویژه بازار کار گیلان به تعداد ساعاتی که هر جلسه برگزار می شود بستگی دارد.
 • هزینه کلاس اموزش حسابداری ویژه بازار کار گیلان به اینکه علاوه بر تدریس چقدر در کلاس ها برای تدریس گذرانده می شود بستگی دارد.
 • بعضی ها بعد از گذارندن کلاس ها به دلایل مختلفی مانند عدم تمرین کردن، وقفه انداختن از زمان اموزش تا تجربه کردن و … مباحث را فراموش می کنند. به همین دلیل گاهی ممکن است نیاز به کلاس های اضافه داشته باشند که هزینه کلاس آموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان به اینکه دانشجو می خواهد کلاس اضافه تر بردارد یا نه بستگی دارد.
 • برگزار کردن دوره ای که بتواند علاوه بر آموزش اصول حسابداری، افراد را برای ورود به بازار کار آماده کند، کلید حل ماجراست. هزینه کلاس اموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان گیلار هم با توجه به این سرفصل ها تنظیم شده است.

ثبت نام اموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت چگونه است؟ 

نحوه ثبت نام اموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت در مجتمع آموزشی گیلار (igilar.com)

ثبت نام آموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت در مجتمع آموزشی گیلار معمولا یا از طریق مراجعه حضوری به آموزشگاه یا از طریق وب سایت آموزشگاه و یا از طریق تلفنی و همچنین از طریق شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین و واتساپ و غیره صورت می پذیرد.

البته اکثر افراد قبل از ثبت نام آموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان بصورت تلفنی یا از سایت تاریخ و هزینه کلاسها را مطلع می شوند و سپس اقدام به ثبت نام می کنند.

با ثبت نام اموزش حسابداری ویژه بازار کار در گیلان (مجتمع آموزشی گیلار) بهترین استاد خود در حسابداری شوید.

پیج اینستاگرام آموزش حسابداری ویژه بازار کار در رشت

 • صدور گواهینامه معتبر در پایان دوره
 • برگزاری کلاس ها از مقدماتی تا پیشرفته
 • هزینه مناسب و پایین برای ثبت نام کلاس ها
 • برگزاری کلاس ها به صورت عملی و تئوری
 • تضمین کیفیت کلاس
 • تخفیفات ویژه برای ایام خاص از سال

دوره های آموزشی در حال ثبت نام مجتمع آموزشی گیلار

دوره های مشابه

igilar-com-telegram-button-channel.
شماره موبایل
تلفن ثابت
igilar-com-sms-b

دوستان خود را به ثبت نام این کلاس ها دعوت کنید

4.9/5 - (21 امتیاز)

13 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • دنیا کریمی
  آذر 28, 1401 11:03 ق.ظ

  سلام به عزیز آموزشگاه گیلار
  میخواستم بدونم با شرکت در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار، آیا میتونم برای شرکتهای دیگه حسابداری کنم یا اینکه باید یه مدتی کارآموزی هم انجام بدم؟

  پاسخ
  • سلام و عرض ادب
   با توجه به عملی و پروژه محور بودن آموزش در مجتمع آموزشی گیلار بعد از گذروندن دوره های حسابداری هر آنچه برای ورود به بازار کار نیازه رو فرا گرفته و نیاز به دوره کارآموزی نداشته و میتونید مستقیما کار حسابداری رو شروع کنید

   پاسخ
 • سلام برای آموزش حسابداری رشت مدرک میگیریم؟

  پاسخ
  • سلام بله شما بعد اتمام دوره آموزش حسابداری در آزمون فنی حرفه ای شرکت میکنید و مدرک دوره را میگیرید.

   پاسخ
 • برای یادگیری آموزش حسابداری ویژه بازار کار چه پیش نیازی لازم داره؟

  پاسخ
  • مجتمع آموزشی گیلار
   مهر 22, 1402 11:27 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   شرکت و یادگیری دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار در مجتمع آموزشی گیلار هیچ پیشنیازی نداره و تمامی موضوعات و مطالب مورد نیاز در طول دوره آموزش داده میشه

   پاسخ
 • چه فرصت‌های شغلی و پیشرفت‌های شغلی در حوزه حسابداری وجود دارد؟

  پاسخ
 • سلام برای آموزش حسابداری رشت چه پیش نیازی نیاز داریم؟

  پاسخ
  • مجتمع آموزشی گیلار
   دی 2, 1402 12:55 ب.ظ

   احتیاج به هیچ پیش نیازی نبوده و از صفر تا صد آموزش مقدماتی ارائه می شود.

   پاسخ
 • سلام
  وقت بخیر تفاوت این دوره (آموزش حسابداری ویژه بازار کار ) با دوره حسابداری مقدماتی و حسابداری پیشرفته چیه ؟

  پاسخ
 • سلام کلاس دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار از کی شروع میشه؟

  پاسخ
  • مجتمع آموزشی گیلار
   اردیبهشت 1, 1403 12:44 ب.ظ

   این دوره با توجه به شرایط اساتید و دانشجویان و همچنین ظرفیت خالی آموزشگاه متغیر هست و معمولا به گونه ای برگزار میشه که با شرایط دانشجو منطبق باشه، برای اطلاع دقیق تر میتونید با شماره آموزشگاه تماس بگیرید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید