درباره مجتمع آموزشی گیلار

مجتمع آموزشی گیلار مرکز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، مهندسی، مدیریتی، بازاریابی و هنری در استان گیلان

ارائه دهنده مدرک معتبر و رسمی دوره های کامپیوتر و نرم افزار، حسابداری و مدیریت و بازاریابی

مجتمع آموزشی گیلار در کنار ارایه آموزش های مهارتی و کاربردی  در راستای بازار کار با بهره‌ گیری از کادری کارآزموده و مجرب و همچنین استفاده از خدمات نوین آموزشی، ایجاد انگیزه در جوانان را جزء لاینفک برنامه های خود قرار داده و عمیقاً به این موضوع معتقد است که موفقیت دانشجو، لازمه موفقیت مجتمع آموزشی گیلار خواهد بود.

این مرکز آموزشی دوره های تخصصی و عمومی کامپیوتر، حسابداری ، بازاریابی و مدیریت را در جهت بهبود و تداوم کسب و کار با استانداردها و مدارک بین المللی ارائه می نماید.

مشاوره قبل از ثبت نام :

کاملا بدیهی است مقایسه و شناخت می تواند کیفیت انتخابهای ما را بالا ببرد. مشاوره قبل از ثبت نام در مجتمع آموزشی گیلار با همین هدف انجام می شود تا دانشجو بتواند بهترین انتخاب ممکن را بر اساس نیازها ،اهداف و علاقه خود داشته باشد تا هم به بازدهی بالاتر برسد و هم کلاس، سطح کیفی استاندارد خود را حفظ کند و هیچ دانشجویی بدون هدف مشخص و نتیجه مطلوب از کلاس خارج نشود.


عمده شاخص ها:

  •  مشاوره آموزشی رایگان
  • برگزاری دوره های آموزشی ویژه خواهران و برادران برای تمام سنین
  • استفاده از اساتید کارآمد، زبده و تحصیلکرده
  • استفاده از تجهیزات پیشرفته و بروز کمک آموزشی
  • کارگاه عملی رایگان
  • پرداخت شهریه به صورت اقساط
  • برگزاری دوره های آموزش کارکنان سازمانه های دولتی و خصوصی وهمچنین شرکت ها در محل دلخواه
  • برگزاری دوره های عمومی و تخصصی ویژه دانشجویان
  • اشتغال زائی و معرفی دانشجویان تائید شده به شرکتها
  • مشاوره و اجرای پروژه های دانشجویی

چشم انداز

ما برآنیم تا به لطف ایزد بعنوان بهترین آموزشگاه رشت، در محیطی سرزنده و خلاق، شرایط آموزش علوم مختلف را، با در نظر داشتن روابط انسانی و بهره گیری از اساتید متخصص و خلاق، در تمام زمینه های علمی و فناوری، از کودکی تا بزرگسالی در عرصه ملی فراهم کرده و جامعه ای انسانی، متخصص و پویا را در آینده نظاره گر باشیم.

مجتمع آموزشی گیلار زیر نظر شرکت ویرا فناوران گیلار از شرکت های پارک علم و فناوری گیلان و با تجربه مدیرانی که سالها در زمینه تجارت الکترونیک، نرم افزار و امور مدیریتی و مالی فعال بوده اند تاسیس گردیده است.

 این آموزشگاه از همان ابتدای شروع فعالیت خود، با شناسایی نیازهای جامعه در حوزه فناوری اطلاعات و با استفاده از آخرین فناوری ها و ابزارها ، عمده فعالیت های خود را بر روی ارائه آموزش های کیفی و متفاوت در این حوزه متمرکز کرد.

همکاری با ما

در صورت داشتن اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس با مجتع آموزشی گیلار با ما در ارتباط باشید و همچنین برای همکاری با ما می توانند رزومه خود را از طریق صفحه استخدام در مجتمع آموزشی گیلار برای ما ارسال نمایید تا در صورت بررسی و لزوم با شما تماس گرفته شود.

igilar-com-telegram-button-channel.
شماره موبایل
تلفن ثابت
igilar-com-sms-b

دوستان خود را به ثبت نام این کلاس ها دعوت کنید

فهرست