چگونه وارد بازار کار وردپرس شویم؟

چگونه وارد بازار کار وردپرس شویم
collections_bookmarkطراحی سایت

سوالاتی که در ذهن دانش پذیران قبل از یادگیری وردپرس پیش می آید می تواند این باشد که بازار کار آن در کشور خودش ایران چگونه است و چگونه وارد بازار کار وردپرس شویم ؟

وردپرس یک سکوی کاری برای راه اندازی و مدیریت سایت اینترنتی است. به بیان دیگر کسب درآمد از طریق وردپرس که  امروزه یکی از محبوب ترین کسب و کارهای اینترنتی می باشد بسیار کارآفرین است. شاید جالب باشد که دلیلی که بازار کار وردپرس را قوی کرده است این است که بسیاری از وب سایت های دنیا با وردپرس راه اندازی شده و این امر سبب افزایش بازار کار وردپرس می باشد.

راجع به اینکه وردپرس چیست زیاد نوشته و گفته شده است  که بسیاری از سایت ها در این باره توضیحاتی داده اند اما باید به صورت جامع بدانیم که  وردپرس یک نرم افزار است که با زبان برنامه نویسی نوشته شده است.

با وردپرس می‌توان به زبان ساده، یک سایت داشت و محتوای منتشر شده روی آن را خیلی راحت و بدون درگیر شدن با کدنویسی مدیریت کرد؛‌ مثلاً یک نوشته یا عکس و یا فیلم روی سایت منتشر کرد.

چگونه وارد بازار کار وردپرس شویم و گروه های کاری این رشته چیست؟

  • مدیر سایت وردپرس

شاید این سوال برای شما ایجاده شده باشد که در ایران چگونه وارد بازار کار وردپرس شویم ،هر کسب و کاری اگر با وردپرس سایت خود را راه اندازی کرده باشد نیاز به شخصی دارد که زمانی را برای مدیریت سایت قرار دهد مثلاً افزونه‌ها را به روز رسانی کند و به دیدگاه‌ها پاسخ دهد و هر از چند گاهی هم محتوایی را نوشته و یا محتوای نوشته شده توسط شخص دیگری را روی سایت منتشر کند. به این شخص ادمین یا مدیر سایت گفته می‌شود.

 پیش نیاز برای ورود به بازار کار مدیر سایت وردپرس و میزان درآمد آن = تنها مهارتی که نیاز است برای ورود به این بازار کار داشته باشید بلد بودن به صورت حرفه ایی وردپرس است و تایپ ده انگشتی هم بهتر است یاد گرفته باشید. ورود به این بازار کار ساده‌ترین نوع مشغول شدن است. البته کمترین سطح درآمد را هم می‌تواند در پی داشته باشد. حتی در این زمینه می توانیم یک وب سایت در زمینه وردپرس راه اندازی و خدمات مختلفی را ارائه دهید برای مثال شما می توانید خدمات پشتیبانی سایت های وردپرسی را انجام دهید. با دریافت هزینه مشخصی پشتیبانی سایت شرکت های مختلف را که وردپرسی هستند بر عهده بگیرید.

  • طراح سایت وردپرس 

افراد و شرکت‌های مختلفی در اینترنت حضور دارند که کارشان طراحی سایت برای مشتریان است. حال چه نکاتی را در زمان آموزش رعایت کنیم! برای چنین منظوری کافیست خطاهای احتمالی در نصب وردپرس را بدانید، پس از آن دانش ساخت صفحات ، نصب پوسته و افزونه های مختلف به شما یک طراحی سایت با وردپرس را آموزش داده است.

پیش نیاز برای ورود به بازار کار به عنوان طراح سایت وردپرس و میزان درآمد آن = مهارتی که در این بازار نیاز خواهید داشت  بیشتر از مدیر سایت بودن است. در اینجا کمی هم نیاز به دانش کدنویسی دارید. قیمت طراحی یک سایت وردپرس کاملا بستگی به نیاز های شما دارد ولی بصورت متداول این هزینه بین 2 تا 12 میلیون تومان قابل انجام است که رابطه مستقیمی با زمان انجام پروژه دارد. 

مراکز زیادی برای آموزش طراحی سایت وجود دارند که مجتمع آموزشی گیلار یکی از این مراکز است. این مرکز آموزشی یکی از آموزشگاه‌های معتبر در زمینه آموزش طراحی سایت در رشت می‌باشد.

  • توسعه دهنده وردپرس

باید گفت این سطح از مهارت بسیار پیشرفته و در عین حال درآمدزا است. توسعه دهنده یعنی کسی که برنامه نویسی وردپرس را یاد گرفته باشد کدهایی که در نهایت باعث ساخت یک قالب حرفه ای و البته سفارشی کار خاص برای مشتری است 

  • اجرای ایدهٔ شخصی

در این زمینه کاری نیاز به تجربه و مهارت های حرفه ایی است تا بتوانید یک ایده خوب را عملیاتی کنید. پس از اجرای دقیق آن بتوانید کاربران زیادی را سمت خود جذب کنید. برای مثال می توانید یک سایت وردپرسی بالا بیاورید که در آن فروش محصولات کسب و کار خود را به راحتی انجام دهید 

سخن پایانی

بی شک مهمترین دلیل برتری وردپرس بر سایر رقبا، تنوع بی نظیرکاربردی است. داشتن یک وب ‌سایت در فضای اینترنت، امری بسیار مهم برای یک کسب ‌و کار به ‌نظر می‌ رسد. به گونه‌ای که امروزه شما کمتر کسب ‌و کاری را پیدا نمی ‌کنید که وب ‌سایتی مناسب در فضای اینترنت نداشته باشد .و داشتن یک وب سایت اینترنتی این امکان را به مجموعه ها و شرکت ها میدهد که خدمات و محصولات خود را در ابعاد گسترده تری با بازخورد بهتر عرضه کنند که مجتمع اموزشی گیلار مفتخر است با ارائه دوره های اموزشی وردپرس از مقدماتی تا پیشرفته در خدمت دانشپذیران برای ورود به بازار کار حرفه ایی باشد.  

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه‌های اجتماعی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

shareاشتراک گذاری این مطلب

دسته بندی وبلاگ مجتمع آموزشی گیلار

آخرین مقالات

فهرست