دوره های آموزش طراحی سایت

مجتمع آموزشی گیلار

آیا به دنبال شغلی با درآمد بالا و بروز هستید؟

آموزش طراحی سایت، یکی از محبوب ترین آموزش ها در مجتمع آموزشی گیلار می باشد که با آموختن آن براحتی می توانید به درآمد چند میلیون تومانی در ماه برسید. این مهارت به شما کمک خواهد کرد تا هر نوع وب سایتی با توجه به نیاز مشتری طراحی نمایید. البته افراد زیادی هم هستند که قصد راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار خود را دارند  و کسب این مهارت کمک بسیار زیادی برای این افراد خواهد بود تا ایده خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنند.

مجتمع آموزشی گیلار در زمینه آموزش طراحی سایت ، پیشنهادات مختلفی را دارد. که در ادامه اشاره کوتاهی به این آموزشها خواهیم داشت و شما را با آنها آشنا خواهیم نمود.

آموزش طراحی سایت با روشهای برنامه نویسی

طراحی سایت به روشهای مختلفی انجام میشود از زبانهای برنامه نویسی گرفته تا وردپرس ، ما در مجموعه آموزشی گیلار با مشاوره رایگان و همچنین در نظر گرفتن نیاز و استعداد دانشجویان پیشنهادهای مختلف خود را به آنان ارائه خواهیم داد.

آموزش های برنامه نویسی ما  عبارتند از آموزش php  که در آن یاد خواهید گرفت که چطور سایتهایی را به زبان php طراحی کنید. شما با یاد گیری این زبان می توانید سایتهای به بزرگی دیجی کالا را طراحی کرده و از آنها درآمد کسب کنید.

از دیگر پیشنهادات ما آموزش html است ، html یکی از پرکاربردترین زبانها در طراحی وبسایت می باشد. این زبان برنامه نویسی برای بخش بندی های مختلف سایت و همچنین تفکیک اجزای مختلف بسیار کاربردی است.

زبان برنامه نویسی css از دیگر زبانهای کاربردی است که از آن برای استایل دهی سایت استفاده می شود این زبان در کنار html به شما کمک می کند تا یک سایت اصولی و زیبا طراحی کنید .

شاید با خود بیاندیشید که اگر برای طراحی سایت نیاز به این همه آموزش زبان های برنامه نویسی است، پس طراحی سایت کار بسیار دشواری است و شما نیاز به زمان بسیاری برای یادگیری این مهارت خواهید داشت. اما باید به شما بگوییم که اصل کار به این شکل نیست شما با یادگیری وردپرس هم خواهید توانست بدونه یادگیری برنامه نویسی برای خود سایت طراحی کنید که البته باید یادآور شد هر کدام از این روشها مزایا و معایب خود را دارند.

آیا با طراحی سایت می توانم  کسب درآمد داشته باشم ؟

بله ! از بزرگترین تغییرات سالهای اخیر، اینترنتی شدن کسب و کارها می باشد . بطوری که شما در حال حاضر امکان سفارش غذا در محل کار را دارید که شاید تا چندین سال قبل بیشتر شبیه به یک رویا بود. سرعت باور نکردنی و تغییرات در فروش و ارائه خدمات بصورت آنلاین، تمایل کسب و کارهای سنتی را به داشتن وب سایت افزایش داده است. این نیاز موجب شده تا یک بازار برای کسب درآمد آنلاین حتی در منزل بوجود آید. حال شما با غنیمت شمردن این فرصت می توانید با استفاده از آموزش طراحی سایت در مجتمع آموزشی گیلار یک مهارت پولساز را برای خود  کسب کنید و با استفاده درست از این مهارت یک درآمد میلیونی در ماه برای خود رقم بزنید.

چرا باید از آموزش طراحی سایت مجتمع آموزشی گیلار استفاده کنم ؟

شما می توانید این دوره را، از هر آموزشگاه کامپیوتر در رشت که آن را معتبر می دانید سپری کنید ولی مزایایی استفاده از آموزش طراحی سایت ما این است که دوره ما به شما کمک می کند تا بهتر به هدف خود نزدیک شوید آموزش های مجتمع آموزشی گیلار کاملا پروژه محور بوده و شما بعنوان دانشجوی این دوره زیر نظر استاد مربوطه قادر خوهید بود بصورت قدم به قدم تمام اصول و نکات کاربردی را لحظه ای پیاده سازی کنید

آیا با شرکت در کلاسهای آموزش طراحی سایت مجتمع آموزشی گیلار می توانم هر نوع سایتی را طراحی کنم ؟

بله، شما با استفاده از آموزش طراحی سایت این مجموعه هر سایتی را که مدنظرتان هست را می توانید طراحی و پیاده سازی نمایید. البته که داشتن ذوق طراحی و خلاقیت به شما کمک می کند تا به بهترین شکل از این مهارت کسب درآمد کنید .

مجتمع آموزشی گیلار با برگزاری دوره های  آموزش وردپرس مقدماتی ، آموزش وردپرس پیشرفته و طراحی سایت با HTML – CSS – JavaScript در خدمت دانشجویان عزیز می باشد.

فهرست