آموزش ICDL مقدماتی و پیشرفته - مجتمع فنی گیلار
attach_money

هزینه کلاس عمومی: 1.890.000 تومان

call

مشاوره رایگان: 09118289005

place

آدرس: رشت، میدان قلیپور، مجتمع آموزشی گیلار

اطلاعات تکمیلی دوره

hourglass_empty

تعداد جلسات: 24

local_library

ظرفیت کلاس: 6 نفر

history

کل ساعات دوره: 48 ساعت

pending_actions

برنامه برگزاری: 2 روز در هفته

alarm

هر جلسه: 2 ساعت

مهارت اول ICDL مبانی کامپیوتر:

(داوطلب با ساختمان فیزیکی کامپیوتر  و مفاهیم فناوری اطلاعات از جمله :حافظه‌های کامپیوتر، ذخیره کردن داده‌ ،کاربرد شبکه‌های اطلاعاتی در پردازش و توزیع اطلاعات آشنا می‌شود)

مهارت دوم ICDL کار با ویندوز :

(استفاده از کامپیوتر ، مدیریت پنجره‌ ها ، فایل ها ،پوشه‌ ها، چگونگی کپی،انتقال و یا حذف پوشه‌ها و.. )
مهارت سوم ICDL کار با اینترنت :

( روش جستجو در اینترنت ، ساخت و فرستادن Email و…)

مهارت چهارم ICDL نرم افزار word  :

(  تایپ، صفحه‌ آرایی ، ساخت جدول و فرم و..)

مهارت پنجم ICDL نرم افزارExcel :

( آشنایی با مفاهیم صفحه گسترده، کاربردها و دستورات ، محاسبه و ایجاد نمودار با وارد کردن ارقام و آمار  ،طریقه شکل دادن و اعمال ریاضی با استفاده از توابع پایه و فرمول‌ها )

مهارت ششم ICDL نرم افزار نرم افزار Access :

(در این مهارت دانشجو خواهد توانست اطلاعات کارکنان یا کارمندان یک مؤسسه را وارد کرده، فرمهای لازم را طراحی و بصورت خودکار از آنها مطابق نیازش گزارش تهیه کند. )

مهارت هفتم ICDL  نرم افزار Power point :

( با یادگیری این مهارت داوطلب می‌تواند با کمک کامپیوتر در یک سمینار ، مطالب خود را بصورت تصویری ارائه دهد. هم چنین به کمک این نرم افزار برنامه نمایشی/ تبلیغاتی می توان درست کرد.)

دانشجویان در صورت آموزش در مجتمع آموزشی گیلار پس از پایان این دوره علاوه بر دریافت مدرک معتبر از آموزشگاه میتوانند تمامی وظایف یک کارمند اداری را انجام دهند و از این گواهینامه به منظور ارتقا شغلی یا استخدام خود بعنوان یک متخصص جهانی کامپیوتر استفاده نمایند.

آموزشگاه کامپیوترگیلار به عنوان بهترین آموزشگاه فنی رشت با برگزاری دوره های تخصصی icdl   و ارائه مدرک معتبر در کنار شماست. می توانید در در دوره های آموزشی این آموزشگاه شرکت کرده و از مزایای ارزشمند آن بهره مند شوید.

شما با شرکت در این دوره ( آموزش ICDL رشت ) می توانید از جزوات رایگان و فیلم های آموزشی آموزشگاه استفاده نمایید. درضمن شرایط پرداخت شهریه دوره ها ، به صورت اقساط می باشد.

ما در مجتمع آموزشی گیلار ( زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور ) در محیطی آرام با امکانات پیشرفته و اساتید متخصص، شما را دقیقا به آن چه که می خواهید خواهد رساند و همواره صورت رایگان، در حین دوره آموزش ICDL رشت و پس از آن پشتیبان شما خواهیم بود. در پایان دوره شما قادر خواهید بود علاوه بر مدرک داخلی، مدرک فنی و حرفه ای دریافت نمایید.

ICDL مقدماتی : که شامل مبانی کامپیوتر، ویندوز و اینترنت است نیاز به پیش نیاز ندارد.

ICDL پیشرفته : شامل نرم افزار Word ، نرم افزار Excel ، نرم افزار Access ، نرم افزار Power point نیاز یه پیش نیاز ICDL مقدماتی می باشد.

تمام اقشار و سنین جامعه از قبیل :

 • کاربران شرکتی و خانگی
 • کارفرمایان که از رایانه استفاده می کنند
 • کارمندان مشغول به کار در ادارات ، سازمان های دولتی و شرکتهای خصوصی

آموزش ICDL مقدماتی و پیشرفته در مجتمع آموزشی گیلار

آموزش ICDL رشت| ICDL چیست ؟

همانطور که می دانید امروزه اکثر امور اداری، بانکی و امور شرکت ها با استفاده از علوم رایانه انجام می گیرد و رایانه عضو جداناپذیرتکنولوژی روز می باشد بنابراین یادگیری و آموزش ICDL  و مهارتهای آن از اهمیت خیلی بالایی برخودار است بطوریکه نقش شما را در بازارکار پر رنگتر خواهد کرد.

ICDL مخفف  ( International Computer Driving Licence ) گواهینامه بین المللی کامپیوتر است و نشان دهنده ی توانایی فرد در مهارتهای هفتگانه کامپیوتری است. یادگیری این دوره و مهارت های آن بسیار ضروری است.

مهارتهای هفت گانه ICDL  بر دو نوع عملی و تئوری می باشدکه شامل موارد زیر است :

 1. آی تی (IT ):

  مفاهیم اساسی و تئوری فن آوری اطلاعات درحد مبتدی

در این دوره دانشجو با مفهوم کلی فناوری اطلاعات و شبکه های اطلاعاتی آشنا شده و نحوه کار با نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر را آموزش می بیند .

 1. اینترنت ( Internet ):

  اطلاعات و ارتباطات (اینترنت و ایمیل – خدمات اطلاعاتی شبکه )

دانشجو در این دوره با مفاهیم اصلی و کاربردی  اینترنت اشنا می شود مواردی مثل: جستجوی اینترنتی ،   امنیت در اینترنت ، کار با صفحات اینترنتی و نحوه ایجاد آنها و همچنین ارسال و دریافت ایمیل را می آموزد.

 1. ویندوز ( Windows )

  کار با ویندوز و نحوه ی استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها و …

دانشجو در این دوره می آموزد چگونه مدیریت فایلها را انجام دهد. کارهایی از قبیل استفاده از سیستم عامل، ایجاد فایل ،کپی کردن فایل، حذف آن و اینکه چطور تنظیمات مد نظر خود را در ویندوز اعمال کند هم چنین آشنایی با مفهوم ویروس و نحوه ی مقابله با آن در این دوره آموزش داده می شود.

 1. ورد ( word processing ):

  آشنایی با واژه پرداز ورد و پردازش متن و شیوه بکارگیری این نرم افزار

هدف از تشکیل این دوره آشنایی دانشجو با مفهوم واژه پردازش متن و چگونگی ایجاد ، ویرایش ، جدول بندی ، قالب بندی و کار با تصاویر در این نرم افزار است.

 1. اکسل ( Excel – spread sheets )

  آشنایی با نرم افزار صفحه گسترده اکسل و نحوه ی کار با آن

دانشجو در این دوره نحوه ی جدول بندی، ویرایش ، ایجاد جدول و قالب بندی با استفاده از این برنامه را می آموزد.

 1. پاورپوینت ( PowerPoint – presentation )

  یادگیری نحوه ارائه مطالب و چگونگی استفاده از این نرم افزار در آموزش ICDL رشت

نرم افزار پاورپوینت مجموعه ای از اسلاید های الکترونیکی شامل تصاویر، متن، جداول، گرافیک، صدا و ویدیو می باشد. در این دوره دانشجو بمنظور ارائه مطالب با چگونگی استفاده از حرکات و امکانات این نرم افزار آشنا شده و نحوه ایجاد اسلایدر ، ویرایش و قالب بندی متون و تصاویرآنها را می آموزد .

 1. اکسس ( Access – Data base )

  آشنایی با مفهوم پایگاه داده بانک اطلاعاتی و نحوه استفاده از این نرم افزار

مایکروسافت اکسس (Access)  نرم افزارسیستم مدیریت دیتابیس است که عمدتا برای مشاغل کوچک یا کاربری خانه home کاربرد داشته و نسخه های موجود آن ازسال ۲۰۰۷-۲۰۱۶ فقط برای کامپیوترهای شخصی تولید شده است. به طور معمول، اکسس به عنوان یک سیستم دیتابیس دسکتاپ شناخته می شود

دانشجو دراین دوره از کلاس ها با مفهوم پایگاه داده و نحوه کار با جدولهای پایگاه داده وهمچنین ایجاد ، ویرایش ، جستجو و … را در حد مقدماتی خواهد آموخت.

آموزش ICDL رشت در مجتمع آموزشی گیلار به دو دوره مجزا آموزش ICDL درجه 1 مقدماتی و آموزش ICDL درجه 2 پیشرفته برگزار می گردد.

اهداف این گواهینامه :

 1. سطح دانش و همچنین توانایی افرد در IT ارتقا پیدا خواهد کرد.
 2. سطح پیشرفت و کارایی شرکت ها از طریق یادگیری و آموزش ICDL  توسط افراد، ارتقا می یابد.
 3. توانایی های کارفرما را بالامی برد طوریکه بتوانند سرمایه گذاریهای موثرتر در بخش های مختلف انجام دهند.
 4. با آموزش ICDL به پرسنل میتوان از نهایت توانایی آنها در محیط کار استفاده کرد.

مزایای داشتن گواهینامه ICDL

این گواهینامه یکی از اصلی ترین مدارک شناخته شده در زمینه کامپیوتر محسوب می شود و  چه در داخل کشور و چه خارج از آن مدرک معتبری برای ارائه میباشد.

شما در صورت آموزش در مجتمع آموزشی گیلار ( بهترین آموزشگاه کامپیوتر در رشت ) علاوه بر دریافت مدرک معتبر میتوانید از یک کاربر مبتدی کامپیوتر به یک متخصص تبدیل شوید و با اعتماد به نفس کامل بدنبال کار شغل دلخواه خود باشید و از این گواهینامه یمنظور ارتقا شغلی یا استخدام خود بعنوان یک متخصص جهانی کامپیوتر استفاده نمایید.

آموزشگاه کامپیوتر گیلار به عنوان بهترین آموزشگاه فنی رشت با برگزاری دوره های تخصصی ICDL  و ارائه مدرک معتبر در کنار شماست. می توانید در در دوره های آموزشی این آموزشگاه شرکت کرده و از مزایای ارزشمند آن بهره مند شوید.

.

دوره ICDL چیست؟

واژه ICDL مخفف International Computer Driving Licence مهارت هفت گانه ای در زمینه کامپیوتر می باشد. یادگیری مهارت های هفت گانه ICDL بیانگر کفایت در مهارتهای کامپیوتری است. از این رو سازمانی که در نظر دارد به نیروی انسانی یا کارمندان خود آموزش دهد باید اطمینان حاصل کند، پولی که به این برنامه اختصاص داده است، به خوبی صرف می شود. بنابراین برای آزمونهای استخدامی در داخل و خارج از کشور حیاتی ست.

چرا آموزش icdl در رشت و آموزش icdl در گیلان اهمیت دارد؟

اهمیت یادگیری و کاربرد علوم مهارت های هفت گانه icdl رشت و یا هر شهر دیگری به قدری واضح و حیاتی است که بسیاری از سازمان ها و حتی کشورها در طرح های آتی و توسعه ای خود یکی از استراتژی های اصلی خود را به آن اختصاص داده اند.

با توجه به قدرت زیاد دروس icdl و تاثیرات بسیار زیاد آن بر تسهیل و تسریع روند انجام امور در کلیه حوزه های کاری اعم از صنعتی، تجاری، علمی، تحقیقاتی و غیره آموزش کامپیوتر در سال های اخیر نه تنها به یک امر مهم که به یک امر الزامی و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است.

از انجام ساده ترین امور شخصی روزمره گرفته تا انجام پیچیده ترین محاسبات علمی، صنعتی و حتی هنری تحت تاثیر پیشرفت های تکنولوژی در حوزه کامپیوتر قرار گرفته است تا جایی که می توان ادعا کرد ورد به هیچ یک از این حوزه های بدون آشنایی و شرکت در دوره های آموزش کامپیوتر مقدور نخواهد بود. از این رو شرکت در کلاس های آموزش icdl در رشت و آموزش icdl در گیلان هم برای افراد گیلانی های عزیز اهمیت زیادی دارد.

 • بعد از شرکت در کلاسهای آموزش icdl در رشت می توانید بصورت حضوری در شرکت هایی که به مهارتهای ICDL نیاز دارند استخدام شوید.
 •  بعد از شرکت در کلاسهای آموزش icdl در رشت می توانید بصورت دورکاری در شرکت هایی که به مهارتها در سطح مقدماتی یا پیشرفته نیاز دارند به صورت فریلنسری همکاری و کسب درامد کنید.
 •  بعد از شرکت در کلاسهای اموزش icdl در رشت می‌توانید یک سر و گردن از سایر افراد جویای کار بالاتر باشید.
 • با اموزش icdl در رشت می توانید کارهای بیشتری را در روز کاریتان انجام دهید و درآمد خود را چند برابر کنید.
 • با آموزش icdl در گیلان می‌توانید گزارش کاری خود را به راحتی تایپ کنید و با ایمیل در اختیار مدیران خود قرار دهید.
 • با آموزش icdl در گیلان می توانید انجام کارهای سخت و پیچیده مربوط به این مهارتها را با استفاده از آنها آسان کنید.
 • مدرک ICDL آموزشگاه ها مدرک بسیار معتبر و قابل‌ ارائه به ادارات و سازمان‌های داخلی و خارجی، جهت استخدام و ارتقاء درجه شغلی می باشد در نتیجه مورد نیاز هر فردی است.

هدف از آموزش ICDL در گیلان توسط گیلار چیست ؟

ICDL چشم‌انداز و انعطاف‌پذیری مهارت‌های جدید دیجیتالی است که به داوطلب یا افراد امکان توسعه مهارت‌های‌شان را جهت برآوردن نیازهای‌شان می‌دهد، ازآن‌رو که تکنولوژی و تعاملات انسان‌ها تغییر می‌کند، مهارت‌هایی که در محیط کار و اساسا در جامعه به آن‌ها نیاز دارند نیز تغییر خواهد کرد. لذا، تمام این نیازها و مهارت‌هایی که لازم خواهید داشت، در برنامهICDL گنجانده شده است و شما گیلانی های عزیز می توانید از این فرصت جهت پیدا کردن کار مناسب اقدام کنید.

انواع آموزش icdl رشت برای گروه های سنی مختلف :

 • آموزش icdl رشت برای دختران
 • آموزش icdl رشت برای پسران
 • آموزش کامپیوتر در رشت برای کودکان
 • آی سی دی ال رشت بصورت غیر حضوری
 • آی سی دی ال رشت بصورت غیر حضوری

دوره جامع آموزش ICDL مناسب چه کسانی است؟

 • دوره های آی سی دی ال در رشت برای افرادی که جویای کار هستند و می خواهند شانس برنده شدنشان را چند برابر کنند تا حد زیادی مناسب است.
 • دوره های آی سی دی ال در رشت برای کارمندانی که در حال حاضر مشغول کار در اداره های سازمانی یا شرکت های خصوصی هستند کاربرد دارد و با فراگیری مهارت‌های هفت‌گانه کامپیوتر می توانند بهره وری و سرعت‌ انتقال اطلاعات خود را افزایش دهند.
 • دوره های آی سی دی ال در گیلان برای دانشجویانی که می خواهند پروژه ها و تحقیقات خود را بدون کمک و تنهایی انجام دهند و از طرفی برای اینده شغلی شان تجربه کافی کسب کنند مناسب است.
 • دوره های آی سی دی ال در گیلان گیلار برای افرادی که در محل کار حضور فیزیکی ندارند و با ماندن در خانه و از راه دور، می توانند با استفاده از کامپیوتر شخصی‌ خود، نسبت به انجام سفارش کارهایی مثل تایپ، تولیدمحتوا و…  اقدام و فعالیت نمایند.

ویژگی های متمایز کلاس های آی سی دی ال در گیلان که توسط گیلار برگزار می شود چیست؟

 • کلاس های آی سی دی ال گیلان ما قابل ارائه برای ادارات و سازمان‌های داخلی و خارجی به عنوان یک مدرک معتبر جهت استخدام و ارتقاء درجه شغلی هستند.
 • کلاسهای آی سی دی ال گیلان ما گسترده‌ترین و بزرگترین مدرک شناحته شده در سطح استانی برای کاربری کامپیوتر است.
 • کلاسهای آی سی دی ال گیلان گیلار باعث افزایش سطح مهارت‌ها در استفاده‌های کارآمد و درست ازIT و کامپیوتر  برای شما عزیزان می شود.
 • کلاسهای اموزش icdl گیلان گروه گیلار دروازه‌ای برای ورود به جامعه اطلاعاتی و تحصیلات تکمیلی در زمینه IT برای شما عزیزان می باشد.
 • کلاسهای اموزش icdl گیلان گروه گیلار برای ارائه الگویی برای آموزش در جامعه اطلاعاتی مفید می باشد.

درباره وضعیت آموزشگاه ICDL در رشت

 • آموزشگاه ICDL رشت گیلار، دارای تجهیزات به روز و استاندارد هستند.
 • آموزشگاه ICDL رشت گیلار، دارای اساتید مجرب و کاربلد هستند.
 • آموزشگاه ICDL رشت گیلار، با صدور مدرک معتبر مشغول به کار هستند.
 • آموزشگاه ICDL رشت گیلار، به استانداردهای آموزشی عمل می کنند.
 • دوره های آموزشگاه آی سی دی ال رشت گیلار، صفر تا صدی هستند.
 • در بهترین آموزشگاه آی سی دی ال رشت آموزش های عملی بیشتر از آموزش تئوری است.
 • بهترین آموزشگاه آی سی دی ال رشت گیلار آموزش کاربردی را الویت قرار می دهد.
 • لیست آموزشگاه آی سی دی ال رشت گیلار که هزینه کلاس های آن پایین است زیاد است.
 • لیست آموزشگاه های آی سی دی ال گیلان که با فنی حرفه ای کار می کنند زیاد است که ما مفتخریم یکی از آنها باشیم.

 • صدور گواهینامه معتبر در پایان دوره
 • برگزاری کلاس ها از مقدماتی تا پیشرفته
 • هزینه مناسب و پایین برای ثبت نام کلاس ها
 • برگزاری کلاس ها به صورت عملی و تئوری
 • تضمین کیفیت کلاس
 • تخفیفات ویژه برای ایام خاص از سال

دوره های آموزشی در حال ثبت نام مجتمع آموزشی گیلار

دوره های مشابه

igilar-com-telegram-button-channel.
شماره موبایل
تلفن ثابت
igilar-com-sms-b

دوستان خود را به ثبت نام این کلاس ها دعوت کنید

4.9/5 - (22 امتیاز)

18 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • حامد صبوری
  خرداد 29, 1401 4:33 ب.ظ

  سلام
  میشه فقط icdl پیشرفته رو یاد بگیریم؟

  پاسخ
  • با سلام
   در دوره های گروهی ICDL به صورت جامع تدریس میشه
   اما در صورت شرکت در کلاس خصوصی این امکان وجود داره

   پاسخ
   • هزینه کلاس خصوصی چقدر است؟ و آیا مدرک فنی حرفه ای داده میشه؟

    پاسخ
    • سلام و عرض ادب
     بله مدرک فنی و حرفه ای هم براتون صادر میشه
     برای اطلاع از هزینه کلاسهای خصوصی لطفا با همکاران ما در بخش آموزش از طریق تلفن، واتساپ یا تلگرام تماس بگیرید

     پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  کلاس گروهیتون دختر و پسر باهم هستند؟
  امکانش هست که بگین چه چیزهایی رو اموزش میدین؟

  پاسخ
  • مجتمع آموزشی گیلار
   خرداد 30, 1402 1:57 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   در دوره آموزش ICDL جامع مهارتهای هفتگانه مبانی، سیستم عامل ویندوز، شبکه و اینترنت، ورد، اکسل، اکسس و پاورپوینت تدریس میشه
   برای اطلاع از چگونگی برگزاری کلاسها و نحوه تدریس میتونید با همکاران ما در بخش آموزش مجتمع تماس بگیرین

   پاسخ
 • آیا میشه قبل از ثبت نام با مدرس دوره icdl هم صحبت کرد و از راهنماییش استفاده کرد؟

  پاسخ
  • مجتمع آموزشی گیلار
   شهریور 14, 1402 1:54 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   جهت اطلاع از جزییات دوره میتونید از طریق تماس تلفنی یا شبکه های اجتماعی مجتمع آموزشی گیلار با همکاران ما در بخش آموزش ارتباط گرفته و برای مشاوره با استاد وقت بگیرید

   پاسخ
 • چه مهارت هایی در مورد آموزش icdl رشت آموزش داده میشه؟

  پاسخ
  • مجتمع آموزشی گیلار
   مهر 22, 1402 12:15 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   در دوره ICDL مجتمع آموزشی گیلار تمامی مهارتهای هفتگانه کاربری کامپیوتر آموزش داده میشه:
   مبانی IT-سیستم عامل-اینترنت و مفاهیم شبکه-ورد-اکسل-اکسس-پاورپوینت
   برای مشاهده جزییات و ریز سرفصلها میتونید روی آموزش کاربر ICDL کلیک کنید

   پاسخ
 • سیمین مرادی
  مهر 16, 1402 12:03 ب.ظ

  چه مهارت هایی در مورد آموزش icdl رشت آموزش داده میشه؟

  پاسخ
  • مجتمع آموزشی گیلار
   مهر 22, 1402 12:11 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   در دوره ICDL مجتمع آموزشی گیلار تمامی مهارتهای هفتگانه کاربری کامپیوتر آموزش داده میشه:
   مبانی IT-سیستم عامل-اینترنت و مفاهیم شبکه-ورد-اکسل-اکسس-پاورپوینت
   برای مشاهده جزییات و ریز سرفصلها میتونید روی آموزش کاربر ICDL کلیک کنید

   پاسخ
 • چه مدت زمانی برای کسب مدرک ICDL نیاز است؟

  پاسخ
  • مجتمع آموزشی گیلار
   آذر 4, 1402 12:12 ب.ظ

   شما بعد از اتمام دوره و گذراندن امتحان فنی و حرفه ای مدرک خود را دریافت خواهید کرد

   پاسخ
 • امیرحسین
  آذر 20, 1402 1:36 ب.ظ

  آموزش ICDL مقدماتی و پیشرفته چقدر زمان میبره

  پاسخ
 • سابقه و تخصص مربیان دوره آموزش icdl رشت چگونه است؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید