آموزش ICDL مقدماتی و پیشرفته - مجتمع فنی گیلار

آموزش ICDL مقدماتی و پیشرفته

ثبت نام در مجتمع فنی گیلار
 • هزینه کلاس عمومی: 660.000 تومان

 • مشاوره رایگان: 09118289005

 • محل برگزاری کلاس: گیلان، رشت،بلوار شهدای گمنام(بین میدان جهاد و یخسازی)، رو به روی کوی آریا، ساختمان دانشگاه پیام نور،طبقه سوم

آموزش ICDL در مجتمع آموزشی گیلار

آموزش ICDL رشت| ICDL چیست ؟

همانطور که می دانید امروزه اکثر امور اداری، بانکی و امور شرکت ها با استفاده از علوم رایانه انجام می گیرد و رایانه عضو جداناپذیرتکنولوژی روز می باشد بنابراین یادگیری و آموزش ICDL  و مهارتهای آن از اهمیت خیلی بالایی برخودار است بطوریکه نقش شما را در بازارکار پر رنگتر خواهد کرد.

ICDL مخفف  ( International Computer Driving Licence ) گواهینامه بین المللی کامپیوتر است و نشان دهنده ی توانایی فرد در مهارتهای هفتگانه کامپیوتری است. یادگیری این دوره و مهارت های آن بسیار ضروری است.

مهارتهای هفت گانه ICDL  بر دو نوع عملی و تئوری می باشدکه شامل موارد زیر است :

 1. آی تی (IT ):

  مفاهیم اساسی و تئوری فن آوری اطلاعات درحد مبتدی

در این دوره دانشجو با مفهوم کلی فناوری اطلاعات و شبکه های اطلاعاتی آشنا شده و نحوه کار با نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر را آموزش می بیند .

 1. اینترنت ( Internet ):

  اطلاعات و ارتباطات (اینترنت و ایمیل – خدمات اطلاعاتی شبکه )

دانشجو در این دوره با مفاهیم اصلی و کاربردی  اینترنت اشنا می شود مواردی مثل: جستجوی اینترنتی ،   امنیت در اینترنت ، کار با صفحات اینترنتی و نحوه ایجاد آنها و همچنین ارسال و دریافت ایمیل را می آموزد.

 1. ویندوز ( Windows )

  کار با ویندوز و نحوه ی استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایل ها و …

دانشجو در این دوره می آموزد چگونه مدیریت فایلها را انجام دهد. کارهایی از قبیل استفاده از سیستم عامل، ایجاد فایل ،کپی کردن فایل، حذف آن و اینکه چطور تنظیمات مد نظر خود را در ویندوز اعمال کند هم چنین آشنایی با مفهوم ویروس و نحوه ی مقابله با آن در این دوره آموزش داده می شود.

 1. ورد ( word processing ):

  آشنایی با واژه پرداز ورد و پردازش متن و شیوه بکارگیری این نرم افزار

هدف از تشکیل این دوره آشنایی دانشجو با مفهوم واژه پردازش متن و چگونگی ایجاد ، ویرایش ، جدول بندی ، قالب بندی و کار با تصاویر در این نرم افزار است.

 1. اکسل ( Excel – spread sheets )

  آشنایی با نرم افزار صفحه گسترده اکسل و نحوه ی کار با آن

دانشجو در این دوره نحوه ی جدول بندی، ویرایش ، ایجاد جدول و قالب بندی با استفاده از این برنامه را می آموزد.

 1. پاورپوینت ( PowerPoint – presentation )

  یادگیری نحوه ارائه مطالب و چگونگی استفاده از این نرم افزار در آموزش ICDL رشت

نرم افزار پاورپوینت مجموعه ای از اسلاید های الکترونیکی شامل تصاویر، متن، جداول، گرافیک، صدا و ویدیو می باشد. در این دوره دانشجو بمنظور ارائه مطالب با چگونگی استفاده از حرکات و امکانات این نرم افزار آشنا شده و نحوه ایجاد اسلایدر ، ویرایش و قالب بندی متون و تصاویرآنها را می آموزد .

 1. اکسس ( Access – Data base )

  آشنایی با مفهوم پایگاه داده بانک اطلاعاتی و نحوه استفاده از این نرم افزار

مایکروسافت اکسس (Access)  نرم افزارسیستم مدیریت دیتابیس است که عمدتا برای مشاغل کوچک یا کاربری خانه home کاربرد داشته و نسخه های موجود آن ازسال ۲۰۰۷-۲۰۱۶ فقط برای کامپیوترهای شخصی تولید شده است. به طور معمول، اکسس به عنوان یک سیستم دیتابیس دسکتاپ شناخته می شود

دانشجو دراین دوره از کلاس ها با مفهوم پایگاه داده و نحوه کار با جدولهای پایگاه داده وهمچنین ایجاد ، ویرایش ، جستجو و … را در حد مقدماتی خواهد آموخت.

آموزش ICDL رشت در مجتمع آموزشی گیلار به دو دوره مجزا آموزش ICDL درجه 1 مقدماتی و آموزش ICDL درجه 2 پیشرفته برگزار می گردد.

اهداف این گواهینامه :

 1. سطح دانش و همچنین توانایی افرد در IT ارتقا پیدا خواهد کرد.
 2. سطح پیشرفت و کارایی شرکت ها از طریق یادگیری و آموزش ICDL  توسط افراد، ارتقا می یابد.
 3. توانایی های کارفرما را بالامی برد طوریکه بتوانند سرمایه گذاریهای موثرتر در بخش های مختلف انجام دهند.
 4. با آموزش ICDL به پرسنل میتوان از نهایت توانایی آنها در محیط کار استفاده کرد.

مزایای داشتن گواهینامه ICDL

این گواهینامه یکی از اصلی ترین مدارک شناخته شده در زمینه کامپیوتر محسوب می شود و  چه در داخل کشور و چه خارج از آن مدرک معتبری برای ارائه میباشد.

شما در صورت آموزش در مجتمع آموزشی گیلار ( بهترین آموزشگاه کامپیوتر در رشت ) علاوه بر دریافت مدرک معتبر میتوانید از یک کاربر مبتدی کامپیوتر به یک متخصص تبدیل شوید و با اعتماد به نفس کامل بدنبال کار شغل دلخواه خود باشید و از این گواهینامه یمنظور ارتقا شغلی یا استخدام خود بعنوان یک متخصص جهانی کامپیوتر استفاده نمایید.

آموزشگاه کامپیوترگیلار به عنوان بهترین آموزشگاه فنی رشت با برگزاری دوره های تخصصی ICDL  و ارائه مدرک معتبر در کنار شماست. می توانید در در دوره های آموزشی این آموزشگاه شرکت کرده و از مزایای ارزشمند آن بهره مند شوید.

مهارت های اکتسابی پس از آموزش ICDL :

دانشجویان در صورت آموزش در مجتمع آموزشی گیلار پس از پایان این دوره علاوه بر دریافت مدرک معتبر از آموزشگاه میتوانند تمامی وظایف یک کارمند اداری را انجام دهند و از این گواهینامه به منظور ارتقا شغلی یا استخدام خود بعنوان یک متخصص جهانی کامپیوتر استفاده نمایند.

آموزشگاه کامپیوترگیلار به عنوان بهترین آموزشگاه فنی رشت با برگزاری دوره های تخصصی icdl   و ارائه مدرک معتبر در کنار شماست. می توانید در در دوره های آموزشی این آموزشگاه شرکت کرده و از مزایای ارزشمند آن بهره مند شوید.

شما با شرکت در این دوره ( آموزش ICDL رشت ) می توانید از جزوات رایگان و فیلم های آموزشی آموزشگاه استفاده نمایید. درضمن شرایط پرداخت شهریه دوره ها ، به صورت اقساط می باشد.

ما در مجتمع آموزشی گیلار زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور ) در محیطی آرام با امکانات پیشرفته و اساتید متخصص، شما را دقیقا به آن چه که می خواهید خواهد رساند و همواره صورت رایگان، در حین دوره آموزش ICDL رشت و پس از آن پشتیبان شما خواهیم بود. در پایان دوره شما قادر خواهید بود علاوه بر مدرک داخلی، مدرک فنی و حرفه ای دریافت نمایید.

دانشجویان بعد از پایان دوره قادر خواهند بود جذب بازارکار شده و تمامی وظایف مربوط به ICDL یک کارمند اداری را انجام دهد. کاربران خانگی هم با یادگیری این دوره خواهند توانست تمام کارهای اداری یا حسابداری خود را در منزل انجام دهند.

ICDL مقدماتی : که شامل مبانی کامپیوتر، ویندوز و اینترنت است نیاز به پیش نیاز ندارد.

ICDL پیشرفته : شامل نرم افزار Word ، نرم افزار Excel ، نرم افزار Access ، نرم افزار Power point نیاز یه پیش نیاز ICDL مقدماتی می باشد.

مهارت اول ICDL مبانی کامپیوتر:

(داوطلب با ساختمان فیزیکی کامپیوتر  و مفاهیم فناوری اطلاعات از جمله :حافظه‌های کامپیوتر، ذخیره کردن داده‌ ،کاربرد شبکه‌های اطلاعاتی در پردازش و توزیع اطلاعات آشنا می‌شود)

مهارت دوم ICDL کار با ویندوز :

(استفاده از کامپیوتر ، مدیریت پنجره‌ ها ، فایل ها ،پوشه‌ ها، چگونگی کپی،انتقال و یا حذف پوشه‌ها و.. )
مهارت سوم ICDL کار با اینترنت :

( روش جستجو در اینترنت ، ساخت و فرستادن Email و…)

مهارت چهارم ICDL نرم افزار word  :

(  تایپ، صفحه‌ آرایی ، ساخت جدول و فرم و..)

مهارت پنجم ICDL نرم افزارExcel :

( آشنایی با مفاهیم صفحه گسترده، کاربردها و دستورات ، محاسبه و ایجاد نمودار با وارد کردن ارقام و آمار  ،طریقه شکل دادن و اعمال ریاضی با استفاده از توابع پایه و فرمول‌ها )

مهارت ششم ICDL نرم افزار نرم افزار Access :

(در این مهارت دانشجو خواهد توانست اطلاعات کارکنان یا کارمندان یک مؤسسه را وارد کرده، فرمهای لازم را طراحی و بصورت خودکار از آنها مطابق نیازش گزارش تهیه کند. )

مهارت هفتم ICDL  نرم افزار Power point :

( با یادگیری این مهارت داوطلب می‌تواند با کمک کامپیوتر در یک سمینار ، مطالب خود را بصورت تصویری ارائه دهد. هم چنین به کمک این نرم افزار برنامه نمایشی/ تبلیغاتی می توان درست کرد.)

تمام اقشار و سنین جامعه از قبیل :

 • کاربران شرکتی و خانگی
 • کارفرمایان که از رایانه استفاده می کنند
 • کارمندان مشغول به کار در ادارات ، سازمان های دولتی و شرکتهای خصوصی

چرا مجتمع آموزشی گیلار؟

 • صدور گواهینامه معتبر در پایان دوره

 • برگزاری کلاس ها از مقدماتی تا پیشرفته

 • هزینه مناسب و پایین برای ثبت نام کلاس ها

 • برگزاری کلاس ها به صورت عملی و تئوری

 • تضمین کیفیت کلاس

 • تخفیفات ویژه برای ایام خاص از سال


دسترسی سریع


دوستان خود را به ثبت نام این کلاس ها دعوت کنید.


جدیدترین مقالات

 • روش های افزایش ترافیک وب سایت

30 روش افزایش ترافیک وب سایت در سال 2021

آذر 30ام, 1400|

این سوال که چگونه میزان بازدید وب سایت را افزایش دهیم هرگز قدیمی نمی شود. بلاگرها ، صاحبان مشاغل یا طرفداران بازاریابی دیجیتال همیشه در جستجوی استراتژی های جدید افزایش ترافیک خواهید بود. زیرا موتورهای [...]

 • هوش مصنوعی در حسابداری

تاثیر هوش مصنوعی در آینده حسابداری

اسفند 18ام, 1399|

آنچه در این مقاله می خوانیم: هوش مصنوعی چیست؟ هوش مصنوعی در حسابداری وظایف حسابداری که ماشین آلات می توانند انجام دهند با وجود هوش مصنوعی، وظایف حسابداران چیست؟ تاثیر هوش مصنوعی در آینده حسابداری [...]

 • اینستاگرام

20 اشتباه رایج در اینستاگرام مارکتینگ

بهمن 9ام, 1399|

20 اشتباه مهم در اینستاگرام مارکتینگ آیا به دنبال روش هایی برای بهبود استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود هستید؟ آیا می خواهید از اشتباهات رایج اینستاگرام که می تواند اعتبار و نتایج شما را از بین [...]

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه‌های اجتماعی: